Rhode Island

Slovenyen Tradiktè yo nan Rhode Island

Gade 3 Slovenyen tradiktè yo disponib nan Rhode Island nan rezo 2,411 lengwis nou nan tout peyi a.

Bezwen tradiksyon Slovenyen pou dokiman, depo legal, oswa materyèl biznis nan Rhode Island? Pou demann bò Providence, Warwick, Cranston, nou voye pwojè a bay lengwis verifye epi nou prepare li pou biwo, tribinal, lekòl, oswa ekip k ap revize li.

Slovenyen nan Rhode Island

Ki kote tradiksyon Slovenyen rive nan Rhode Island

Demann pou tradiksyon Slovenyen nan Rhode Island kouvri dosye imigrasyon, dokiman tribinal, dosye medikal ak kontra biznis. Òganizasyon nan Providence, Warwick, Cranston regilyèman bezwen tradiksyon sètifye dokiman Slovenyen ke USCIS, tribinal eta yo, inivèsite yo ak komisyon lisans yo aksepte.

Se yon tradiktè imen pwofesyonèl ki fè chak tradiksyon Slovenyen, epi yo revize li pou presizyon, fòma ak tèminoloji. Tradiksyon sètifye yo gen yon deklarasyon egzaktitid ki siyen, epi notarizasyon disponib lè otorite k ap resevwa a mande li.

Link Translations ap konekte kliyan ak lengwis pwofesyonèl depi 1995. Si espesyalis Slovenyen ou bezwen an pa nan lis la nan Rhode Island, rezo nasyonal nou an ak opsyon a distans yo pèmèt nou toujou jwenn moun pou pwojè ou a, anjeneral nan kèk èdtan.

Vil Rhode Island nou kouvriProvidenceWarwickCranston
Ki kote travay sa a ale

Enstitisyon Rhode Island ki resevwa tradiksyon Slovenyen nou yo

Chak livrezon Slovenyen nan Rhode Island aliyen ak moun k ap resevwa a toutbon — sètifikasyon ak fòma matche ak kote dokiman an ap fini.

Biwo USCIS

  • USCIS Providence Field Office

Tribinal nou travay avèk yo

  • U.S. District Court · D. Rhode Island
  • Rhode Island Supreme Court

Demach eta ki komen

  • RI Department of Health vital records
  • RI Board of Medical Licensure credentialing
Kijan sa mache nan Rhode Island

Tradiksyon Slovenyen, etap pa etap

Chak dosye Slovenyen nan Rhode Island anrejistre, tradui, revize epi sètifye dapre règ biwo k ap resevwa a.

1

Telechaje

Voye dokiman Slovenyen ou yo ak delè a ak biwo k ap resevwa a — USCIS, tribinal, DMV oswa inivèsite.

2

Chwazi lengwis la

Yon tradiktè Slovenyen ki espesyalize nan domèn nan asiyen, anjeneral nan mwens pase yon èdtan.

3

Revizyon ak sètifikasyon

Revizyon pa yon dezyèm lengwis, apre sa yon deklarasyon egzaktitid siyen ki konfòm ak egzijans Rhode Island.

4

Livrezon

PDF ak fòma konsève livre nimerikman — estanda 24 èdtan pou dokiman kout, opsyon ijan disponib.

3 Tradiktè yo

Stina G.

Slovenyen Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Slovèn, Alman nan Slovèn, Alman nan Anglè, ak Kwoat nan Anglè.

Being Slovene and having studied Slavic Studies and American Studies in Berlin, Germany (B.A., at Humboldt-Universitat zu Berlin), I am fluent in written and spoken English, German, Slovene, and Bosnian/ Croatian/ Serbian (former "Serbocroatian"). In addition, I am able to translate and interpret from and into the above listed languages (with Slovene and English as best target languages), can proofread texts written in Slovene, teach English (as a foreign language), and am familiar with the histories and cultures of the USA, Germany, Middle Europe, and of the Balkans (I also lived in all of these areas for extended periods of time).
Anglè nan SlovènAlman nan Slovèn

Marta S.

Slovenyen Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Slovèn, Slovèn nan Anglè, Kwoat nan Anglè, ak Sèb (Laten) nan Anglè.

As a native Slovenian (with near-native command of Croatian, Bosnian, Serbian languages) living in New York City, I have been translating, editing, interpreting, project managing for over 10 years, working with English, Slovene, Croatian, Bosnian, Serbian, French languages, and acquired substantial knowledge and experience in various fields. I earned my BA and MA degrees at The New School, a university in New York City. My resume is available upon request.
Anglè nan SlovènSlovèn nan Anglè

Pavle P.

Slovenyen Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Sèb (Laten), Sèb (Laten) nan Anglè, Slovèn nan Anglè, ak Masedonyen nan Anglè.

My native language is Serbian, and I have native-like proficiency in English. I am currently certified in Canada for the following language combinations: Serbo-Croatian into English, English into Serbian and Slovenian into English. I have 20 years of experience in the business, and the bulk of my work consists of translating & proofreading documents from English into Serbian (medicine, law) and translating material from Slovenian into English (law and finance). I am a highly literate perfectionist with excellent research skills, ample experience and considerable linguistic resources at my disposal.
Anglè nan Sèb (Laten)Sèb (Laten) nan Anglè

Pwojè tradiksyon Slovenyen ki komen nan Rhode Island

Dokiman legal ak tribinal

Kontra, jijman, manda ak prèv tradui pou itilize nan tribinal Rhode Island.

Imigrasyon ak USCIS

Batistè, ak maryaj, diplòm ak dokiman sipò ak sètifikasyon pou USCIS.

Dosye medikal

Istwa pasyan, rezime egzeat ak rapò klinik tradui ak bon tèminoloji.

Biznis ak antrepriz

Akò, eta finansye, politik resous imen ak materyèl maketing pou mache kote yo pale Slovenyen.

Kalifikasyon akademik

Diplòm, relve nòt ak evalyasyon fòmate pou inivèsite ak komisyon lisans.

Teknik ak manyèl

Gid itilizatè, dokiman sekirite ak espesifikasyon tradui pa lengwis ki espesyalize.

01Kijan pou mwen jwenn yon tradiksyon sètifye Slovenyen nan Rhode Island?

Telechaje dokiman ou a nan fòm devis nou an. Yon tradiktè pwofesyonèl Slovenyen fè tradiksyon an, epi nou livre li ak yon deklarasyon sètifikasyon siyen ke USCIS, tribinal ak inivèsite nan Rhode Island aksepte.

02Èske USCIS aksepte tradiksyon Slovenyen nou yo?

Wi. Chak tradiksyon sètifye Slovenyen gen yon deklarasyon egzaktitid ki satisfè egzijans USCIS. Nou kapab tou òganize notarizasyon lè biwo k ap resevwa a mande li.

03Konbyen tradiksyon dokiman Slovenyen koute?

Pri a depann de longè dokiman an, pè lang lan ak delè a. Pifò dokiman estanda tankou batistè gen yon pri fiks pa paj; telechaje fichye ou a pou yon devis enstantane.

04Kilè mwen ka resevwa tradiksyon Slovenyen mwen an nan Rhode Island?

Dokiman estanda youn a de paj anjeneral livre nan 24 èdtan. Gen opsyon ijan disponib, epi tout bagay fèt sou entènèt, kidonk ou pa bezwen ale nan yon biwo.

05Èske nou tradui dokiman Slovenyen pou tribinal Rhode Island yo?

Wi. Tradiksyon sètifye Slovenyen yo prepare pou tribinal eta ak federal nan Rhode Island, ak yon fòma ki kenbe prèv, so ak tenm aliyen ak orijinal la.

06Èske nou ka notarye yon tradiksyon Slovenyen nan Rhode Island?

Wi. Lè biwo k ap resevwa a nan Rhode Island mande notarizasyon, nou òganize li ansanm ak sètifikasyon siyen an — tout bagay fèt a distans epi livre nimerikman.