New Hampshire

Акан Усні перекладачі в New Hampshire

Перегляньте 7 Акан усні перекладачі, доступних у New Hampshire, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен усний перекладач Акан для депозиції, медичного прийому чи ділової зустрічі у New Hampshire? Для завдань у районі Manchester, Nashua, Concord ми враховуємо формат, місце, тематику й терміни перед підбором перекладача.

Акан у штаті New Hampshire

Де затребуваний усний переклад (Акан) у штаті New Hampshire

Від Manchester, Nashua, Concord до решти штату New Hampshire замовлення усних перекладачів (Акан) зосереджені навколо судових слухань, медичних прийомів та імміграційних співбесід. Ми заздалегідь підтверджуємо місце, формат і регіональний варіант мови — щоб переклад звучав бездоганно.

Наші усні перекладачі (Акан) працюють у послідовному та синхронному режимах — на місці або дистанційно за відеозв’язком (VRI) і телефоном (OPI). Багато з них мають судову кваліфікацію чи медичний досвід, і всі дотримуються суворих стандартів конфіденційності та етики перекладача.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Акан) немає у списку в штаті New Hampshire, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату New Hampshire, які ми обслуговуємоManchesterNashuaConcord
Куди подається ця робота

Установи штату New Hampshire, що бронюють наших перекладачів (Акан)

Кожне бронювання (Акан) у штаті New Hampshire узгоджується з місцем проведення — кваліфікація, регістр і режим відповідають формату зустрічі.

Офіси USCIS

  • USCIS Manchester Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D. New Hampshire
  • New Hampshire Supreme Court

Типові подання у штаті

  • NH Division of Vital Records
  • NH Board of Medicine credentialing
Як це працює у штаті New Hampshire

Призначення перекладача (Акан) крок за кроком

Кожне бронювання (Акан) у штаті New Hampshire узгоджується з місцем і підтверджується до дня зустрічі — без імпровізацій.

1

Ваш запит

Повідомте місце, місто у штаті New Hampshire, дату, тривалість і мовну пару.

2

Підбір перекладача

Кваліфікований усний перекладач (Акан) підбирається під формат — суд, медицина чи бізнес.

3

Сесія

Очно на вашому майданчику або дистанційно за відео (VRI) і телефоном (OPI) — з підтвердженням і підготовкою заздалегідь.

Mr. Yaw A.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

Studying at University of Ghana gave me the formal training, but it was growing up bilingual in Tamale, Ghana, that gave me the instinct and cultural fluency I rely on every day as a Akan interpreter.

I deliver professional Akan interpretation services for the pharmaceutical and life sciences industry, including clinical trial documentation, regulatory submissions, patient information leaflets, and informed consent forms. Every interpretation undergoes rigorous quality assurance for accuracy and compliance.

I offer same-day and emergency Akan interpretation services, because I understand that language needs do not always follow a 9-to-5 schedule — my clients have my commitment around the clock.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийEnglish into AkanAkan into English

Ms. Afua B.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

For 24 years I have served as a Akan interpreter, drawing on the deep cultural and linguistic knowledge I acquired growing up in Accra, Ghana.

My professional Akan interpretation services focus on the energy and environmental sector, including environmental impact assessments, drilling reports, regulatory compliance documents, and safety training materials between English and Akan.

Available for on-site, remote, and telephone Akan interpretation assignments, I offer flexible scheduling to accommodate urgent and after-hours requests.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийEnglish into AkanAkan into English

Mr. Kojo F.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Синхронний та Послідовний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно На місці та Телефонний.

Educated at Kwame Nkrumah University, I specialized in applied linguistics with a focus on Akan, and have since accumulated 23 years of hands-on interpretation experience.

As a professional Akan interpreter, I serve the education sector, supporting IEP meetings, parent-teacher conferences, school enrollment processes, and special education evaluations. I ensure Akan-speaking families fully understand and participate in their children's education.

Continuously investing in professional development, I regularly attend interpretation industry conferences and workshops to refine my skills as a certified Akan interpreter.

СинхроннийПослідовнийНа місціТелефоннийEnglish into AkanAkan into English

Mr. Nana A.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

Born and raised in Kumasi, Ghana, I grew up speaking Akan as my first language before immigrating to the United States, where I built a career as a professional interpreter.

As a court-certified Akan interpreter, I provide simultaneous interpretation and consecutive interpretation for federal and state courts. My caseload includes immigration hearings, depositions, arbitrations, and asylum cases requiring the highest standard of professional Akan interpretation services.

My commitment to the Akan-speaking community goes beyond professional interpretation — I volunteer with local organizations to expand language access for underserved populations.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийEnglish into AkanAkan into English

Ms. Akua B.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно На місці та Телефонний.

Originally from Ghana, I relocated to the U.S. to attend University of Ghana and have since dedicated over 16 years to professional Akan interpretation services.

I specialize in IT, software, and localization projects, providing Akan interpretation services for UI strings, help documentation, marketing copy, and mobile applications. My localization work ensures products feel native to Akan-speaking users worldwide.

Holding certifications from both the ATA and the Certification Commission for Healthcare Interpreters, I am uniquely qualified to provide medical and legal Akan interpretation services.

ПослідовнийНа місціТелефоннийEnglish into AkanAkan into English

Ms. Akosua A.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

My bilingual upbringing in Tamale gave me native fluency in Akan, and my subsequent training in the U.S. equipped me to work as a professional interpreter across multiple specialized fields.

I am a certified Akan interpreter specializing in family law and child welfare cases, providing interpretation for custody hearings, CPS investigations, adoption proceedings, and domestic violence cases. Sensitivity and accuracy define every assignment I accept.

I am committed to quick turnaround times without sacrificing quality — my clients know they can count on me for accurate Akan interpretation even under tight deadlines.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийEnglish into AkanAkan into English

Mr. Kwesi A.

Акан Усний перекладач · New Hampshire

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Akan та Akan into English. Доступно Відеодистанційний та Телефонний.

Before becoming a professional interpreter, I spent years working in international trade between Ghana and the United States, which honed my Akan and English bilingual skills to a professional standard.

My specialization is healthcare interpretation, where I work as a Akan interpreter across mental health, oncology, pediatrics, and emergency medicine settings. As a HIPAA-compliant medical interpreter, I facilitate critical communication for Akan-speaking patients navigating the U.S. healthcare system.

As a member of the National Association of Judiciary Interpreters and Translators (NAJIT), I adhere to a strict code of ethics and deliver certified Akan interpretation of the highest caliber.

ПослідовнийВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into AkanAkan into English

Типові замовлення усного перекладу (Акан) у штаті New Hampshire

Суд і право

Надання свідчень, слухання, арбітраж і зустрічі адвоката з клієнтом по всьому штату New Hampshire.

Медичні прийоми

Відвідування лікарень, незалежні медичні огляди та сеанси терапії.

Ділові зустрічі

Переговори, виїзди на об’єкти, тренінги та конференції з партнерами, які говорять мовою Акан.

Імміграційні співбесіди

Співбесіди USCIS, процедури надання притулку та консульські прийоми.

Школи та засідання IEP

Зустрічі батьків з учителями, засідання IEP і 504, слухання шкільних округів.

Відео та телефон (VRI/OPI)

Дистанційний переклад на вимогу, коли очний перекладач (Акан) не потрібен.

Акан в інших штатах

Де ще ми покриваємо Акан

Усні перекладачі (Акан) доступні в усіх 50 штатах — очно, за відео й телефоном — з тією ж мережею, що й у штаті New Hampshire. Перейдіть до перекладачів (Акан) в іншому штаті:

Інші мови у штаті New Hampshire

усні перекладачі штату New Hampshire: інші мови

Окрім мови Акан, суди, клініки та компанії штату New Hampshire бронюють наших перекладачів понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату New Hampshire:

01Як замовити усного перекладача (Акан) у штаті New Hampshire?

Запросіть розрахунок вартості, вказавши дату, місце та формат заходу. Ми підберемо кваліфікованого усного перекладача (Акан) — очно в будь-якій точці штату New Hampshire або дистанційно за відео чи телефоном.

02Чи мають ваші усні перекладачі (Акан) судову кваліфікацію?

Багато усних перекладачів (Акан) у нашій мережі сертифіковані судами або зареєстровані в судових системах штатів. Повідомте нам формат заходу, і ми призначимо перекладача з відповідними кваліфікаціями.

03Скільки коштує усний перекладач (Акан) у штаті New Hampshire?

Ставки залежать від формату, тривалості та режиму (очно, відео чи телефон). Очні замовлення зазвичай передбачають мінімум дві години; дистанційний переклад оплачується за нижчими погодинними ставками.

04Чи можна отримати усного перекладача (Акан) у стислий термін?

Часто так. Переклад за відео й телефоном нерідко можна організувати того самого дня, а очне покриття залежить від доступності перекладачів поблизу вашого розташування в штаті New Hampshire.

05Чи надаєте ви перекладачів (Акан) за межами великих міст штату New Hampshire?

Так. Очне покриття найщільніше навколо великих агломерацій, а відео- (VRI) і телефонний (OPI) переклад забезпечує те саме покриття (Акан) у кожному окрузі штату New Hampshire.

06Які формати найчастіше обслуговують ваші перекладачі (Акан) у штаті New Hampshire?

Найбільший обсяг припадає на судові слухання та надання свідчень, медичні прийоми, співбесіди USCIS, засідання IEP та ділові переговори по всьому штату New Hampshire.