Puerto Rico

Акланон Письмові перекладачі в Puerto Rico

Перегляньте 7 Акланон письмові перекладачі, доступних у Puerto Rico, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен переклад Акланон для документів, юридичних матеріалів чи бізнес-текстів у Puerto Rico? Для запитів у районі San Juan, Bayamón, Ponce ми передаємо проєкт перевіреним лінгвістам і готуємо його для офісу, суду, навчального закладу або команди, що його розглядатиме.

Акланон у штаті Puerto Rico

Куди потрапляють переклади (Акланон) у штаті Puerto Rico

Від San Juan, Bayamón, Ponce до решти штату Puerto Rico замовлення на переклад (Акланон) зосереджені навколо імміграційних документів, судових матеріалів, академічних документів і корпоративних угод. Ми звіряємо кожен документ з установою-отримувачем — USCIS, суди, DMV чи ліцензійна комісія — щоб він пройшов перевірку з першого разу.

Кожен переклад (Акланон) виконує професійний перекладач-людина, після чого його перевіряють на точність, оформлення й термінологію. Сертифіковані переклади містять підписану заяву про точність, а нотаріальне засвідчення доступне, якщо цього вимагає установа-отримувач.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Акланон) немає у списку в штаті Puerto Rico, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату Puerto Rico, які ми обслуговуємоSan JuanBayamónPonce
Куди подається ця робота

Установи штату Puerto Rico, що приймають наші переклади (Акланон)

Кожна доставка перекладу (Акланон) у штаті Puerto Rico звіряється з фактичним отримувачем — сертифікація й оформлення відповідають місцю подання документа.

Офіси USCIS

  • USCIS San Juan Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D. Puerto Rico
  • Puerto Rico Supreme Court

Типові подання у штаті

  • Registro Demográfico vital records
  • Puerto Rico Bar admission packets
  • Federal benefit filings
Як це працює у штаті Puerto Rico

Переклад (Акланон) крок за кроком

Кожне подання (Акланон) у штаті Puerto Rico реєструється, перекладається, перевіряється й сертифікується за правилами установи-отримувача.

1

Завантаження

Надішліть документи (Акланон), вказавши термін та установу-отримувача — USCIS, суд, DMV чи університет.

2

Підбір лінгвіста

Профільний перекладач (Акланон) призначається, як правило, протягом години.

3

Перевірка та сертифікація

Перевірка другим лінгвістом, потім підписана заява про точність відповідно до вимог штату Puerto Rico.

4

Доставка

PDF зі збереженим форматуванням доставляється в електронному вигляді — стандарт 24 години для коротких документів, доступна термінова опція.

Mr. Carlos O.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

As a first-generation immigrant from Iloilo City, the Philippines, I understand firsthand the importance of accurate Aklanon translation, which is why I have devoted 5 years to this profession.

As a certified Aklanon translator, I work extensively in government and federal agency settings, supporting law enforcement interviews, social services cases, and federal court proceedings. My professional Aklanon translation services meet the strict standards required by government contracts.

I am committed to quick turnaround times without sacrificing quality — my clients know they can count on me for accurate Aklanon translation even under tight deadlines.

English into AklanonAklanon into English

Mr. Pedro V.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

For 9 years I have served as a Aklanon translator, drawing on the deep cultural and linguistic knowledge I acquired growing up in Manila, the Philippines.

I deliver certified Aklanon translation services for the legal discovery and e-discovery process, handling large volumes of foreign-language documents, email correspondence, and digital evidence for litigation support. My professional Aklanon translation services combine speed with courtroom-ready accuracy.

As a member of the National Association of Judiciary Interpreters and Translators (NAJIT), I adhere to a strict code of ethics and deliver certified Aklanon translation of the highest caliber.

English into AklanonAklanon into English

Ms. Fe A.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

Following a career in diplomacy in the Philippines, I brought my Aklanon language expertise to the United States and began offering professional translation services.

I specialize in IT, software, and localization projects, providing Aklanon translation services for UI strings, help documentation, marketing copy, and mobile applications. My localization work ensures products feel native to Aklanon-speaking users worldwide.

My Aklanon translation services come with a quality guarantee — I stand behind every word and offer revisions to ensure complete client satisfaction.

English into AklanonAklanon into English

Ms. Alma S.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

Having been raised in a bilingual household — Aklanon at home and English at school — I developed an intuitive understanding of both languages that has shaped my 19-year career as a translator.

As a court-certified Aklanon translator, I provide simultaneous interpretation and consecutive interpretation for federal and state courts. My caseload includes immigration hearings, depositions, arbitrations, and asylum cases requiring the highest standard of professional Aklanon translation services.

Entrusted with high-profile cases by leading law firms and Fortune 500 companies, I bring 19 years of discretion and excellence to every Aklanon translation project.

English into AklanonAklanon into English

Ms. Cherry S.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

Life in the Philippines prepared me with fluency in Aklanon; life in America showed me how desperately that skill is needed — so I became a professional translator.

Specializing in corporate and business translation, I provide professional Aklanon translation services for multinational companies, covering board meetings, earnings calls, contract negotiations, and internal communications between English and Aklanon-speaking teams.

Holding certifications from both the ATA and the Certification Commission for Healthcare Interpreters, I am uniquely qualified to provide medical and legal Aklanon translation services.

English into AklanonAklanon into English

Ms. Maria S.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

My mother tongue is Aklanon, learned in the streets and classrooms of Kalibo, and it remains the foundation of everything I do as a professional translator today.

Conference and event translation is my specialty — I provide simultaneous interpretation in Aklanon for international summits, academic conferences, and large-scale corporate events. I am equally skilled in consecutive interpretation for smaller, high-stakes diplomatic and business settings.

Every document I produce as a certified Aklanon translator includes a signed certification statement and is accepted by courts, USCIS, and academic institutions nationwide.

English into AklanonAklanon into English

Mr. Jose R.

Акланон Письмовий перекладач · Puerto Rico

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Aklanon та Aklanon into English.

Studying at Central Philippine University gave me the formal training, but it was growing up bilingual in Kalibo, the Philippines, that gave me the instinct and cultural fluency I rely on every day as a Aklanon translator.

My focus is medical translation — I work as a certified Aklanon translator in hospitals, clinics, and telehealth settings, ensuring HIPAA-compliant communication between healthcare providers and Aklanon-speaking patients. From informed consent to discharge instructions, accuracy saves lives.

Clients consistently praise my reliability, cultural competence, and attention to detail — qualities I consider essential for any professional Aklanon translator.

English into AklanonAklanon into English

Типові проєкти письмового перекладу (Акланон) у штаті Puerto Rico

Юридичні та судові документи

Договори, судові рішення, довіреності та докази, перекладені для судів штату Puerto Rico.

Імміграція та USCIS

Свідоцтва про народження і шлюб, дипломи та супровідні документи із сертифікацією для USCIS.

Медичні документи

Історії хвороби, виписки та клінічні звіти, перекладені з коректною термінологією.

Бізнес і корпоративні матеріали

Угоди, фінансова звітність, кадрові політики та маркетингові матеріали для ринків, де говорять мовою Акланон.

Академічні документи

Дипломи, транскрипти й оцінювання, оформлені для університетів і ліцензійних комісій.

Техніка та посібники

Посібники користувача, документація з безпеки та специфікації в перекладі профільних лінгвістів.

Акланон в інших штатах

Де ще ми покриваємо Акланон

Сертифікований переклад (Акланон) доставляється по всій країні з тією ж сертифікацією і термінами, що й у штаті Puerto Rico. Перегляньте перекладачів (Акланон) в іншому штаті:

Інші мови у штаті Puerto Rico

письмові перекладачі штату Puerto Rico: інші мови

Окрім мови Акланон, клієнти у штаті Puerto Rico довіряють нам сертифікований переклад понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату Puerto Rico:

01Як отримати сертифікований переклад (Акланон) у штаті Puerto Rico?

Завантажте документ через нашу форму розрахунку вартості. Професійний перекладач (Акланон) виконає переклад, і ми доставимо його з підписаною сертифікаційною заявою, яку приймають USCIS, суди та університети штату Puerto Rico.

02Чи приймає USCIS ваші переклади (Акланон)?

Так. Кожен сертифікований переклад (Акланон) містить заяву про точність, що відповідає вимогам USCIS. За потреби установи-отримувача ми також організуємо нотаріальне засвідчення.

03Скільки коштує переклад документів (Акланон)?

Вартість залежить від обсягу документа, мовної пари та термінів. Більшість стандартних документів, як-от свідоцтва про народження, оцінюється за фіксованою посторінковою ставкою — завантажте файл для миттєвого розрахунку.

04Як швидко я отримаю переклад (Акланон) у штаті Puerto Rico?

Стандартні документи обсягом одна-дві сторінки зазвичай доставляються протягом 24 годин. Доступні термінові варіанти, і все оформлюється онлайн — відвідувати офіс не потрібно.

05Чи перекладаєте ви документи (Акланон) для судів штату Puerto Rico?

Так. Сертифіковані переклади (Акланон) готуються для судів штату та федеральних судів у Puerto Rico, з оформленням, що зберігає відповідність додатків, печаток і штампів оригіналу.

06Чи можна нотаріально засвідчити переклад (Акланон) у штаті Puerto Rico?

Так. Якщо установа-отримувач у штаті Puerto Rico вимагає нотаріального засвідчення, ми організуємо його разом із підписаною сертифікацією — усе оформлюється дистанційно й доставляється в електронному вигляді.