New Jersey

Koreyen Entèprèt yo nan New Jersey

Gade 9 Koreyen entèprèt yo disponib nan New Jersey nan rezo 2,249 lengwis nou nan tout peyi a.

Bezwen yon entèpretè Koreyen pou yon depozisyon, randevou medikal, oswa reyinyon biznis nan New Jersey? Pou misyon bò Newark, Jersey City, Paterson, Edison, nou matche selon anviwonman an, mòd sèvis la, sijè a, ak orè a.

Koreyen nan New Jersey

Ki kote entèpretasyon Koreyen rive nan New Jersey

Tribinal, lopital, distri lekòl ak biznis toupatou nan New Jersey konte chak jou sou entèprèt pwofesyonèl Koreyen. Soti nan depozisyon ak entèvyou imigrasyon nan Newark, Jersey City, Paterson, Edison rive nan randevou medikal ak reyinyon IEP nan tout eta a, yon entèpretasyon kalifye kenbe pwosedi yo egzat epi konfòm.

Entèprèt Koreyen nou yo travay an mòd konsekitif ak similtane, sou plas oswa a distans pa videyo (VRI) ak telefòn (OPI). Anpil nan yo kalifye pou tribinal oswa gen eksperyans medikal, epi yo tout swiv règ konfidansyalite ak etik entèprèt ki strik.

Link Translations ap konekte kliyan ak lengwis pwofesyonèl depi 1995. Si espesyalis Koreyen ou bezwen an pa nan lis la nan New Jersey, rezo nasyonal nou an ak opsyon a distans yo pèmèt nou toujou jwenn moun pou pwojè ou a, anjeneral nan kèk èdtan.

Vil New Jersey nou kouvriNewarkJersey CityPatersonEdison
Ki kote travay sa a ale

Enstitisyon New Jersey ki rezève entèprèt Koreyen nou yo

Chak rezèvasyon Koreyen nan New Jersey matche ak kote a — kalifikasyon, rejis ak mòd aliyen ak kote sesyon an ap fèt.

Biwo USCIS

  • USCIS Newark Field Office
  • USCIS Mount Laurel Field Office

Tribinal nou travay avèk yo

  • U.S. District Court · D. New Jersey
  • New Jersey Supreme Court

Demach eta ki komen

  • NJ Office of Vital Statistics
  • NJ Board of Medical Examiners credentialing
  • Essex and Hudson County Superior Court filings
Kijan sa mache nan New Jersey

Plasman entèprèt Koreyen, etap pa etap

Chak rezèvasyon Koreyen nan New Jersey matche ak kote a epi konfime anvan jou randevou a — san sipriz.

1

Demann ou

Di nou kote a, vil la nan New Jersey, dat la, dire a ak pè lang lan.

2

Chwazi entèprèt la

Yon entèprèt Koreyen kalifye matche ak kontèks la — tribinal, medikal oswa biznis.

3

Sesyon an

Sou plas nan lokal ou, oswa a distans pa videyo (VRI) ak telefòn (OPI) — konfime epi prepare davans.

Hannah C.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif entèpretasyon nan Chinese (Mandarin) nan Koreyen, Koreyen nan Chinese (Mandarin), Anglè nan Koreyen, ak Anglè nan Chinese (Mandarin). Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

Specialized and accurate translation/interpretation services in business and marketing sectors. Analytical skills and research skills established during both my academic life and my work experience as an associate consultant, which could beneficial in making more accurate output in every translation/interpretation job. Understanding of Chinese and Korean cultures, which is crucial for language translation/interpretation.
KonsekitifSou plasTelefònVideyo AdistansChinese (Mandarin) nan KoreyenKoreyen nan Chinese (Mandarin)

Nayoung J.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif ak Similtane entèpretasyon nan Anglè nan Koreyen ak Koreyen nan Anglè. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I have master's degree in Translation and Localization Management from Monterey Institute of International Studies. I've been working as a per-diem court interpreter for immigration courts since 2009. Specialized in on-line MMORPG games translation, legal document, medical document, financial, marketing materials, etc.
KonsekitifSimiltaneSou plasTelefònVideyo AdistansAnglè nan KoreyenKoreyen nan Anglè
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Ji L.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif ak Similtane entèpretasyon nan Koreyen nan Anglè. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

Strength in Technical field for consecutive and simultaneous interpreting for high tech companies. Contracting interpreter for the courts in DE and the State Department.
KonsekitifSimiltaneSou plasTelefònVideyo AdistansKoreyen nan Anglè
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Sung Ho C.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif entèpretasyon nan Koreyen nan Anglè ak Anglè nan Koreyen. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I have been living in the United States for over 12 years. I have excellent pronunciation in both languages without any noticeable accents.
KonsekitifSou plasTelefònVideyo AdistansKoreyen nan AnglèAnglè nan Koreyen
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Joanna K.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif ak Similtane entèpretasyon nan Koreyen nan Anglè ak Anglè nan Koreyen. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I am a certified Korean Court interpreter. I do consecutive sight and simultaneous interpreting. I have covered a wide array of legal and medical matters as an interpreter in New York and New Jersey.
KonsekitifSimiltaneSou plasTelefònVideyo AdistansKoreyen nan AnglèAnglè nan Koreyen
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Kwi Hoon L.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif entèpretasyon nan Koreyen nan Anglè ak Anglè nan Koreyen. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I am a Korean interpreter with over 12 years of experience in legal, medical, and military fields.
KonsekitifSou plasTelefònVideyo AdistansKoreyen nan AnglèAnglè nan Koreyen
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Soonmee Lisa K.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif entèpretasyon nan Anglè nan Koreyen ak Koreyen nan Anglè. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I am a NJ Court AOC approved Korean interpreter, translator and language consultant. EOIR Federal court interpreter. I have over 20 years of experience in conference, medical, court simultaneous and consecutive interpretation and translation. First as a bilingual Korean TV News Anchor and now, as an AOC approved Korean interpreter I specialize in international and domestic patent, contract litigation, conference, legal, educational, medical interpretation and translation. I worked with APAC, NYCNFT convention, DOJ, NYCDOE NJ courts and Federal courts and many more private attorneys.
KonsekitifSou plasTelefònVideyo AdistansAnglè nan KoreyenKoreyen nan Anglè
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Jamie J.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif ak Similtane entèpretasyon nan Koreyen nan Anglè ak Anglè nan Koreyen. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I am a skilled, resourceful, patient, and focused Korean interpreter with 15 years of experience in legal, business, and medical matters. I am self-motivated, organized, and always willing to go the extra mile for co-workers and clients.
KonsekitifSimiltaneSou plasTelefònVideyo AdistansKoreyen nan AnglèAnglè nan Koreyen
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Joanna K.

Koreyen Entèprèt · New Jersey

Jwenn yon Devis

Konsekitif ak Similtane entèpretasyon nan Anglè nan Koreyen. Disponib Sou plas, Telefòn, ak Videyo Adistans.

I am a court-certified Korean interpreter with 12 years of experience. I am a certified court interpreter in the New York state. I am professional, on-time, accurate, speedy and principled.
KonsekitifSimiltaneSou plasTelefònVideyo AdistansAnglè nan Koreyen
Zòn sèvis
Koreyen3 etaDelawareNew YorkPennsylvania

Misyon entèpretasyon Koreyen ki komen nan New Jersey

Tribinal ak legal

Depozisyon, odyans, abitraj ak reyinyon avoka-kliyan toupatou nan New Jersey.

Randevou medikal

Vizit lopital, egzamen medikal endepandan ak seyans terapi.

Reyinyon biznis

Negosyasyon, vizit sou plas, fòmasyon ak konferans ak patnè ki pale Koreyen.

Entèvyou imigrasyon

Entèvyou USCIS, pwosedi azil ak randevou konsila.

Lekòl ak reyinyon IEP

Rankont paran-pwofesè, reyinyon IEP ak 504, ak odyans distri.

Videyo ak telefòn (VRI/OPI)

Entèpretasyon a distans sou demann lè yon entèprèt Koreyen sou plas pa nesesè.

01Kijan pou mwen rezève yon entèprèt Koreyen nan New Jersey?

Mande yon devis ak dat, kote ak kontèks misyon ou a. Nou matche ou ak yon entèprèt Koreyen kalifye, sou plas nenpòt kote nan New Jersey oswa a distans pa videyo oswa telefòn.

02Èske entèprèt Koreyen nou yo kalifye pou tribinal?

Anpil entèprèt Koreyen nan rezo nou an gen sètifikasyon tribinal oswa yo anrejistre nan sistèm jidisyè eta yo. Di nou kontèks ou a epi n ap bay yon entèprèt ki gen bon kalifikasyon yo.

03Konbyen yon entèprèt Koreyen koute nan New Jersey?

Tarif yo depann de kontèks la, dire a ak mòd la (sou plas, videyo oswa telefòn). Misyon sou plas anjeneral gen yon minimòm de zè de tan; entèpretasyon a distans faktire a pri pa èdtan ki pi ba.

04Èske mwen ka jwenn yon entèprèt Koreyen nan yon ti tan?

Souvan, wi. Entèprèt videyo ak telefòn ka pwograme menm jou a anpil fwa, epi kouvèti sou plas depann de disponiblite entèprèt toupre kote ou ye nan New Jersey.

05Èske nou bay entèprèt Koreyen andeyò gwo vil New Jersey yo?

Wi. Kouvèti sou plas pi solid nan gwo zòn metwopoliten yo, epi entèpretasyon pa videyo (VRI) ak telefòn (OPI) pote menm kouvèti Koreyen lan nan chak konte nan New Jersey.

06Ki kontèks entèprèt Koreyen nou yo kouvri plis nan New Jersey?

Kontèks ki gen plis volim yo se odyans tribinal ak depozisyon, randevou medikal, entèvyou USCIS, reyinyon IEP ak negosyasyon biznis nan tout New Jersey.