New Mexico

Оромо Усні перекладачі в New Mexico

Перегляньте 7 Оромо усні перекладачі, доступних у New Mexico, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен усний перекладач Оромо для депозиції, медичного прийому чи ділової зустрічі у New Mexico? Для завдань у районі Albuquerque, Las Cruces, Santa Fe ми враховуємо формат, місце, тематику й терміни перед підбором перекладача.

Оромо у штаті New Mexico

Де затребуваний усний переклад (Оромо) у штаті New Mexico

Кожне призначення (Оромо) у штаті New Mexico заздалегідь узгоджене з місцем проведення — судом, лікарнею, школою чи установою по інший бік столу. Найбільший попит припадає на юридичні, медичні та громадські формати, з перекладачами напоготові у Albuquerque, Las Cruces, Santa Fe.

Наші усні перекладачі (Оромо) працюють у послідовному та синхронному режимах — на місці або дистанційно за відеозв’язком (VRI) і телефоном (OPI). Багато з них мають судову кваліфікацію чи медичний досвід, і всі дотримуються суворих стандартів конфіденційності та етики перекладача.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Оромо) немає у списку в штаті New Mexico, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату New Mexico, які ми обслуговуємоAlbuquerqueLas CrucesSanta Fe
Куди подається ця робота

Установи штату New Mexico, що бронюють наших перекладачів (Оромо)

Кожне бронювання (Оромо) у штаті New Mexico узгоджується з місцем проведення — кваліфікація, регістр і режим відповідають формату зустрічі.

Офіси USCIS

  • USCIS Albuquerque Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D. New Mexico
  • New Mexico Supreme Court

Типові подання у штаті

  • NM Bureau of Vital Records and Health Statistics
  • NM Medical Board credentialing
Як це працює у штаті New Mexico

Призначення перекладача (Оромо) крок за кроком

Кожне бронювання (Оромо) у штаті New Mexico узгоджується з місцем і підтверджується до дня зустрічі — без імпровізацій.

1

Ваш запит

Повідомте місце, місто у штаті New Mexico, дату, тривалість і мовну пару.

2

Підбір перекладача

Кваліфікований усний перекладач (Оромо) підбирається під формат — суд, медицина чи бізнес.

3

Сесія

Очно на вашому майданчику або дистанційно за відео (VRI) і телефоном (OPI) — з підтвердженням і підготовкою заздалегідь.

Ms. Bulee H.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

Growing up in Addis Ababa, I was immersed in Oromo language and culture from birth, and after completing my studies at Jimma University, I pursued professional interpretation as my calling.

Literary and creative interpretation is my passion — I provide Oromo interpretation services for publishers, authors, and media companies, adapting novels, screenplays, subtitles, and marketing campaigns while preserving voice, tone, and cultural nuance between Oromo and English.

As a member of the National Association of Judiciary Interpreters and Translators (NAJIT), I adhere to a strict code of ethics and deliver certified Oromo interpretation of the highest caliber.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into OromoOromo into English

Ms. Chaltu M.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

As a first-generation immigrant from Adama, Ethiopia, I understand firsthand the importance of accurate Oromo interpretation, which is why I have devoted 10 years to this profession.

Specializing in corporate and business interpretation, I provide professional Oromo interpretation services for multinational companies, covering board meetings, earnings calls, contract negotiations, and internal communications between English and Oromo-speaking teams.

My commitment to the Oromo-speaking community goes beyond professional interpretation — I volunteer with local organizations to expand language access for underserved populations.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийEnglish into OromoOromo into English

Mr. Gutu B.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

With 19 years of experience and a deep connection to Oromo language and culture from my upbringing in Ethiopia, I offer interpretation services grounded in authenticity and accuracy.

Immigration law is at the heart of my practice — I provide Oromo to English interpretation for asylum hearings, bond hearings, removal proceedings, and attorney-client consultations. I am deeply familiar with immigration terminology and the emotional weight these cases carry.

Available for on-site, remote, and telephone Oromo interpretation assignments, I offer flexible scheduling to accommodate urgent and after-hours requests.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийEnglish into OromoOromo into English

Mr. Wako G.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно На місці та Телефонний.

My path to becoming a Oromo interpreter started unexpectedly — after years in the healthcare industry in Ethiopia, I realized my true calling was helping people communicate across languages.

My focus is medical interpretation — I work as a certified Oromo interpreter in hospitals, clinics, and telehealth settings, ensuring HIPAA-compliant communication between healthcare providers and Oromo-speaking patients. From informed consent to discharge instructions, accuracy saves lives.

As an ATA-certified Oromo interpreter, I follow the association's continuing education requirements and stay at the forefront of interpretation technology and methodology.

ПослідовнийСинхроннийНа місціТелефоннийEnglish into OromoOromo into English

Mr. Lemi D.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Синхронний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно Відеодистанційний та Телефонний.

Studying at Jimma University gave me the formal training, but it was growing up bilingual in Adama, Ethiopia, that gave me the instinct and cultural fluency I rely on every day as a Oromo interpreter.

I am a certified Oromo interpreter specializing in family law and child welfare cases, providing interpretation for custody hearings, CPS investigations, adoption proceedings, and domestic violence cases. Sensitivity and accuracy define every assignment I accept.

With 23 years of experience and security clearance for government work, I offer professional Oromo interpretation services that meet the most demanding confidentiality requirements.

СинхроннийВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into OromoOromo into English

Ms. Ayantu T.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

Coming from a family of translators and interpreters in Ethiopia, I inherited both a love of language and a commitment to precision that defines my work as a Oromo interpreter.

Specializing in academic and research interpretation, I handle journal articles, dissertations, grant proposals, and institutional correspondence between Oromo and English. Researchers and universities trust my professional Oromo interpretation services for publication-ready accuracy.

I am a proud member of IMIA (International Medical Interpreters Association) and bring specialized expertise to every medical Oromo interpretation assignment I undertake.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into OromoOromo into English

Mr. Dachasa O.

Оромо Усний перекладач · New Mexico

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Oromo та Oromo into English. Доступно На місці та Телефонний.

Language has always been central to my identity — born in Jimma, Ethiopia, I spoke Oromo before I could write, and today I channel that foundation into my work as a interpreter.

I deliver professional Oromo interpretation services for the pharmaceutical and life sciences industry, including clinical trial documentation, regulatory submissions, patient information leaflets, and informed consent forms. Every interpretation undergoes rigorous quality assurance for accuracy and compliance.

I hold a sworn interpreter designation recognized by consulates and embassies, enabling me to provide notarized Oromo interpretation accepted internationally.

ПослідовнийНа місціТелефоннийEnglish into OromoOromo into English

Типові замовлення усного перекладу (Оромо) у штаті New Mexico

Суд і право

Надання свідчень, слухання, арбітраж і зустрічі адвоката з клієнтом по всьому штату New Mexico.

Медичні прийоми

Відвідування лікарень, незалежні медичні огляди та сеанси терапії.

Ділові зустрічі

Переговори, виїзди на об’єкти, тренінги та конференції з партнерами, які говорять мовою Оромо.

Імміграційні співбесіди

Співбесіди USCIS, процедури надання притулку та консульські прийоми.

Школи та засідання IEP

Зустрічі батьків з учителями, засідання IEP і 504, слухання шкільних округів.

Відео та телефон (VRI/OPI)

Дистанційний переклад на вимогу, коли очний перекладач (Оромо) не потрібен.

Оромо в інших штатах

Де ще ми покриваємо Оромо

Усні перекладачі (Оромо) доступні в усіх 50 штатах — очно, за відео й телефоном — з тією ж мережею, що й у штаті New Mexico. Перейдіть до перекладачів (Оромо) в іншому штаті:

Інші мови у штаті New Mexico

усні перекладачі штату New Mexico: інші мови

Окрім мови Оромо, суди, клініки та компанії штату New Mexico бронюють наших перекладачів понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату New Mexico:

01Як замовити усного перекладача (Оромо) у штаті New Mexico?

Запросіть розрахунок вартості, вказавши дату, місце та формат заходу. Ми підберемо кваліфікованого усного перекладача (Оромо) — очно в будь-якій точці штату New Mexico або дистанційно за відео чи телефоном.

02Чи мають ваші усні перекладачі (Оромо) судову кваліфікацію?

Багато усних перекладачів (Оромо) у нашій мережі сертифіковані судами або зареєстровані в судових системах штатів. Повідомте нам формат заходу, і ми призначимо перекладача з відповідними кваліфікаціями.

03Скільки коштує усний перекладач (Оромо) у штаті New Mexico?

Ставки залежать від формату, тривалості та режиму (очно, відео чи телефон). Очні замовлення зазвичай передбачають мінімум дві години; дистанційний переклад оплачується за нижчими погодинними ставками.

04Чи можна отримати усного перекладача (Оромо) у стислий термін?

Часто так. Переклад за відео й телефоном нерідко можна організувати того самого дня, а очне покриття залежить від доступності перекладачів поблизу вашого розташування в штаті New Mexico.

05Чи надаєте ви перекладачів (Оромо) за межами великих міст штату New Mexico?

Так. Очне покриття найщільніше навколо великих агломерацій, а відео- (VRI) і телефонний (OPI) переклад забезпечує те саме покриття (Оромо) у кожному окрузі штату New Mexico.

06Які формати найчастіше обслуговують ваші перекладачі (Оромо) у штаті New Mexico?

Найбільший обсяг припадає на судові слухання та надання свідчень, медичні прийоми, співбесіди USCIS, засідання IEP та ділові переговори по всьому штату New Mexico.