North Dakota

Маршалльська Усні перекладачі в North Dakota

Перегляньте 7 Маршалльська усні перекладачі, доступних у North Dakota, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен усний перекладач Маршалльська для депозиції, медичного прийому чи ділової зустрічі у North Dakota? Для завдань у районі Fargo, Bismarck, Grand Forks ми враховуємо формат, місце, тематику й терміни перед підбором перекладача.

Маршалльська у штаті North Dakota

Де затребуваний усний переклад (Маршалльська) у штаті North Dakota

Від Fargo, Bismarck, Grand Forks до решти штату North Dakota замовлення усних перекладачів (Маршалльська) зосереджені навколо судових слухань, медичних прийомів та імміграційних співбесід. Ми заздалегідь підтверджуємо місце, формат і регіональний варіант мови — щоб переклад звучав бездоганно.

Наші усні перекладачі (Маршалльська) працюють у послідовному та синхронному режимах — на місці або дистанційно за відеозв’язком (VRI) і телефоном (OPI). Багато з них мають судову кваліфікацію чи медичний досвід, і всі дотримуються суворих стандартів конфіденційності та етики перекладача.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Маршалльська) немає у списку в штаті North Dakota, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату North Dakota, які ми обслуговуємоFargoBismarckGrand Forks
Куди подається ця робота

Установи штату North Dakota, що бронюють наших перекладачів (Маршалльська)

Кожне бронювання (Маршалльська) у штаті North Dakota узгоджується з місцем проведення — кваліфікація, регістр і режим відповідають формату зустрічі.

Офіси USCIS

  • USCIS Saint Paul Field Office (ND primary)

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D. North Dakota
  • North Dakota Supreme Court

Типові подання у штаті

  • North Dakota Vital Records
  • North Dakota Board of Medicine credentialing
Як це працює у штаті North Dakota

Призначення перекладача (Маршалльська) крок за кроком

Кожне бронювання (Маршалльська) у штаті North Dakota узгоджується з місцем і підтверджується до дня зустрічі — без імпровізацій.

1

Ваш запит

Повідомте місце, місто у штаті North Dakota, дату, тривалість і мовну пару.

2

Підбір перекладача

Кваліфікований усний перекладач (Маршалльська) підбирається під формат — суд, медицина чи бізнес.

3

Сесія

Очно на вашому майданчику або дистанційно за відео (VRI) і телефоном (OPI) — з підтвердженням і підготовкою заздалегідь.

Mr. Sione M.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Синхронний та Послідовний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

Military service stationed me around the world, but it was my Marshallese heritage from Marshall Islands that ultimately led me to a fulfilling career as a professional interpreter.

I provide over-the-phone and video remote interpretation as a certified Marshallese interpreter, supporting hospitals, courts, insurance companies, and government agencies with on-demand professional Marshallese interpretation services available on short notice.

I offer same-day and emergency Marshallese interpretation services, because I understand that language needs do not always follow a 9-to-5 schedule — my clients have my commitment around the clock.

СинхроннийПослідовнийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Mr. Makoa K.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

Studying at College of the Marshall Islands gave me the formal training, but it was growing up bilingual in Majuro, Marshall Islands, that gave me the instinct and cultural fluency I rely on every day as a Marshallese interpreter.

Focused on legal interpretation, I offer professional Marshallese interpretation services for law firms, covering depositions, witness preparation, trial proceedings, and document review. My understanding of both common-law and civil-law systems makes me a valuable asset for cross-border litigation.

Recognized by peers and clients alike for exceptional accuracy, I have maintained a 99% client satisfaction rate across 11 years of professional Marshallese interpretation services.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Ms. Leilani M.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

Having been raised in a bilingual household — Marshallese at home and English at school — I developed an intuitive understanding of both languages that has shaped my 5-year career as a interpreter.

My area of expertise is financial and banking interpretation — I translate annual reports, audit findings, compliance documents, and investment prospectuses between Marshallese and English. Clients rely on my professional Marshallese interpretation services when accuracy and confidentiality are non-negotiable.

Clients consistently praise my reliability, cultural competence, and attention to detail — qualities I consider essential for any professional Marshallese interpreter.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Ms. Mahina K.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

After emigrating from Marshall Islands over 12 years ago, I dedicated myself to becoming a certified Marshallese interpreter, helping others navigate the same linguistic challenges I once faced.

Literary and creative interpretation is my passion — I provide Marshallese interpretation services for publishers, authors, and media companies, adapting novels, screenplays, subtitles, and marketing campaigns while preserving voice, tone, and cultural nuance between Marshallese and English.

Every document I produce as a certified Marshallese interpreter includes a signed certification statement and is accepted by courts, USCIS, and academic institutions nationwide.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Ms. Mele F.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Синхронний та Послідовний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці та Телефонний.

Graduating from College of the Marshall Islands with honors, I launched my career in Marshallese interpretation and have spent the last 16 years building a reputation for excellence and reliability.

I am a certified Marshallese interpreter with deep expertise in the insurance and workers' compensation sector. My services span recorded statements, independent medical examinations, and claims proceedings, delivering accurate Marshallese interpretation services that withstand legal scrutiny.

I am an ATA-certified Marshallese interpreter and active member of the American Translators Association, committed to the highest ethical and professional standards in every interpretation assignment.

СинхроннийПослідовнийНа місціТелефоннийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Ms. Ane T.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

Fluent in Marshallese from birth and formally trained in interpretation at College of the Marshall Islands, I bring 6 years of professional experience and a genuine passion for cross-cultural communication.

Conference and event interpretation is my specialty — I provide simultaneous interpretation in Marshallese for international summits, academic conferences, and large-scale corporate events. I am equally skilled in consecutive interpretation for smaller, high-stakes diplomatic and business settings.

Trained in trauma-informed interpretation, I bring sensitivity and composure to asylum interviews, domestic violence cases, and other high-emotion Marshallese interpretation assignments.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Mr. Kai N.

Маршалльська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Marshallese та Marshallese into English. Доступно На місці та Телефонний.

Trained at College of the Marshall Islands and fluent in Marshallese since childhood, I bring both academic rigor and native-speaker intuition to every interpretation project I take on.

I am a certified Marshallese interpreter specializing in family law and child welfare cases, providing interpretation for custody hearings, CPS investigations, adoption proceedings, and domestic violence cases. Sensitivity and accuracy define every assignment I accept.

I am a proud member of IMIA (International Medical Interpreters Association) and bring specialized expertise to every medical Marshallese interpretation assignment I undertake.

ПослідовнийСинхроннийНа місціТелефоннийEnglish into MarshalleseMarshallese into English

Типові замовлення усного перекладу (Маршалльська) у штаті North Dakota

Суд і право

Надання свідчень, слухання, арбітраж і зустрічі адвоката з клієнтом по всьому штату North Dakota.

Медичні прийоми

Відвідування лікарень, незалежні медичні огляди та сеанси терапії.

Ділові зустрічі

Переговори, виїзди на об’єкти, тренінги та конференції з партнерами, які говорять мовою Маршалльська.

Імміграційні співбесіди

Співбесіди USCIS, процедури надання притулку та консульські прийоми.

Школи та засідання IEP

Зустрічі батьків з учителями, засідання IEP і 504, слухання шкільних округів.

Відео та телефон (VRI/OPI)

Дистанційний переклад на вимогу, коли очний перекладач (Маршалльська) не потрібен.

Маршалльська в інших штатах

Де ще ми покриваємо Маршалльська

Усні перекладачі (Маршалльська) доступні в усіх 50 штатах — очно, за відео й телефоном — з тією ж мережею, що й у штаті North Dakota. Перейдіть до перекладачів (Маршалльська) в іншому штаті:

Інші мови у штаті North Dakota

усні перекладачі штату North Dakota: інші мови

Окрім мови Маршалльська, суди, клініки та компанії штату North Dakota бронюють наших перекладачів понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату North Dakota:

01Як замовити усного перекладача (Маршалльська) у штаті North Dakota?

Запросіть розрахунок вартості, вказавши дату, місце та формат заходу. Ми підберемо кваліфікованого усного перекладача (Маршалльська) — очно в будь-якій точці штату North Dakota або дистанційно за відео чи телефоном.

02Чи мають ваші усні перекладачі (Маршалльська) судову кваліфікацію?

Багато усних перекладачів (Маршалльська) у нашій мережі сертифіковані судами або зареєстровані в судових системах штатів. Повідомте нам формат заходу, і ми призначимо перекладача з відповідними кваліфікаціями.

03Скільки коштує усний перекладач (Маршалльська) у штаті North Dakota?

Ставки залежать від формату, тривалості та режиму (очно, відео чи телефон). Очні замовлення зазвичай передбачають мінімум дві години; дистанційний переклад оплачується за нижчими погодинними ставками.

04Чи можна отримати усного перекладача (Маршалльська) у стислий термін?

Часто так. Переклад за відео й телефоном нерідко можна організувати того самого дня, а очне покриття залежить від доступності перекладачів поблизу вашого розташування в штаті North Dakota.

05Чи надаєте ви перекладачів (Маршалльська) за межами великих міст штату North Dakota?

Так. Очне покриття найщільніше навколо великих агломерацій, а відео- (VRI) і телефонний (OPI) переклад забезпечує те саме покриття (Маршалльська) у кожному окрузі штату North Dakota.

06Які формати найчастіше обслуговують ваші перекладачі (Маршалльська) у штаті North Dakota?

Найбільший обсяг припадає на судові слухання та надання свідчень, медичні прийоми, співбесіди USCIS, засідання IEP та ділові переговори по всьому штату North Dakota.