North Dakota

Китайська Усні перекладачі в North Dakota

Перегляньте 12 Китайська усні перекладачі, доступних у North Dakota, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен усний перекладач Китайська для депозиції, медичного прийому чи ділової зустрічі у North Dakota? Для завдань у районі Fargo, Bismarck, Grand Forks ми враховуємо формат, місце, тематику й терміни перед підбором перекладача.

Китайська у штаті North Dakota

Де затребуваний усний переклад (Китайська) у штаті North Dakota

Кожне призначення (Китайська) у штаті North Dakota заздалегідь узгоджене з місцем проведення — судом, лікарнею, школою чи установою по інший бік столу. Найбільший попит припадає на юридичні, медичні та громадські формати, з перекладачами напоготові у Fargo, Bismarck, Grand Forks.

Наші усні перекладачі (Китайська) працюють у послідовному та синхронному режимах — на місці або дистанційно за відеозв’язком (VRI) і телефоном (OPI). Багато з них мають судову кваліфікацію чи медичний досвід, і всі дотримуються суворих стандартів конфіденційності та етики перекладача.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Китайська) немає у списку в штаті North Dakota, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату North Dakota, які ми обслуговуємоFargoBismarckGrand Forks
Куди подається ця робота

Установи штату North Dakota, що бронюють наших перекладачів (Китайська)

Кожне бронювання (Китайська) у штаті North Dakota узгоджується з місцем проведення — кваліфікація, регістр і режим відповідають формату зустрічі.

Офіси USCIS

  • USCIS Saint Paul Field Office (ND primary)

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D. North Dakota
  • North Dakota Supreme Court

Типові подання у штаті

  • North Dakota Vital Records
  • North Dakota Board of Medicine credentialing
Як це працює у штаті North Dakota

Призначення перекладача (Китайська) крок за кроком

Кожне бронювання (Китайська) у штаті North Dakota узгоджується з місцем і підтверджується до дня зустрічі — без імпровізацій.

1

Ваш запит

Повідомте місце, місто у штаті North Dakota, дату, тривалість і мовну пару.

2

Підбір перекладача

Кваліфікований усний перекладач (Китайська) підбирається під формат — суд, медицина чи бізнес.

3

Сесія

Очно на вашому майданчику або дистанційно за відео (VRI) і телефоном (OPI) — з підтвердженням і підготовкою заздалегідь.

Jack H.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Тайванська на Англійська та Chinese (Mandarin) на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

With over a decade of experience, I deliver precise translation and interpretation services specializing in the business sector. My expertise covers translating Simplified Chinese into English and providing consecutive, simultaneous, on-site, telephone, and video remote interpretation for both Mandarin Chinese and Taiwanese into English. I have very strong skills as a translator and interpreter.
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийТайванська на АнглійськаChinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 5IllinoisIndianaKentuckyMichiganOhio
ТайванськаШтатів: 5IllinoisIndianaKentuckyMichiganOhio

Changying Y.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Mandarin) та Chinese (Mandarin) на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

I might prefer to describe my strengths as a general language translator,including wide range of fields, such as education,tourism,and business.
ПослідовнийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Mandarin)Chinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 4IowaMinnesotaSouth DakotaWisconsin

Yan L.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Mandarin) та Chinese (Mandarin) на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

My master degree from Beijing Normal University was Linguistics and Applied Linguistics. I have a deep understanding of structures of Chinese and English. I lived in the United States for five years as a public school teacher. I had the experience of serving as an interpreter for my school district administraters to communicate with Chinese guests and while travelling in China. I love interpretation and can do a very good job.
ПослідовнийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Mandarin)Chinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 4IowaMinnesotaSouth DakotaWisconsin

Yuan W.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Cantonese), Chinese (Mandarin) на Англійська, та Англійська на Chinese (Mandarin). Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

Multilingual Professional who leverages a wealth of international experience and broad-based business/leadership expertise to facilitate communications and corporate success across varied industries. Skilled linguist, fluent in English and Chinese (Mandarin/Cantonese), whose dynamic background includes: Translation/Interpretation ~ Negotiations ~ Relationship Building ~ Program Leadership ~ Training/Teaching
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Cantonese)Chinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 4IowaMinnesotaSouth DakotaWisconsin

Marjorie H.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Mandarin), Chinese (Mandarin) на Англійська, Англійська на Тайванська, та Тайванська на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

I specialize in simultaneous (conference) interpreting in global businesses, human resources, diplomat, government, sales/marketing and MLM companies. Also, I interpret simultaneously for Federal court trials, Department of Justice, court depositions and attorney offices.
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Mandarin)Chinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 7ArizonaColoradoIdahoNevadaNew MexicoUtahWyoming
ТайванськаШтатів: 7ArizonaColoradoIdahoNevadaNew MexicoUtahWyoming

Sylvia S.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Cantonese), Англійська на Малайська, Малайська на Англійська, та Японська на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

Speedy working style and possess a professional demeanor. Graduated with Masters in International Relations (Social Science) and Mass Communication (journalism) and Bachelor degree in Business Management (Marketing). Familiar with terminology used by NGO, Governmental bodies, Telecommunication, Consumer and Pharmaceutical sectors through 5 years of working experience.
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Cantonese)Англійська на Малайська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 6ConnecticutMassachusettsNew JerseyNew YorkPennsylvaniaVermont
МалайськаШтатів: 6ConnecticutMassachusettsNew JerseyNew YorkPennsylvaniaVermont
ЯпонськаШтатів: 6ConnecticutMassachusettsNew JerseyNew YorkPennsylvaniaVermont

Liheng H.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами Chinese (Mandarin) на Англійська, Англійська на Chinese (Mandarin), та Англійська на Chinese (Cantonese). Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

Graduated from Sichuan University with a Bachelor degree in English Literature. I was an English tutor for 3 years; certified in Mandarin Chinese and conversational in Cantonese. Worked in several multinational companies as Customer Service & Sales representative for 7 years.
ПослідовнийТелефоннийВідеодистанційнийChinese (Mandarin) на АнглійськаАнглійська на Chinese (Mandarin)
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 4IowaMinnesotaSouth DakotaWisconsin

Todd C.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Mandarin), Chinese (Mandarin) на Англійська, та Монгольська на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

Lived and worked in China for over 20 years and received a BA from China in Mongolian Language and Literature. My listening and spoken skills are strong and I have no problems with regional accents from the North to South when Mandarin is spoken.
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Mandarin)Chinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 4ArizonaCaliforniaNevadaOregon
МонгольськаШтатів: 4ArizonaCaliforniaNevadaOregon

Juliie C.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами Chinese (Mandarin) на Англійська, Англійська на Chinese (Mandarin), Англійська на Тайванська, та Тайванська на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

Enriching and sharpening my English-Chinese language skills by constantly interpreting at various courts, hospitals, and law firms in Indianapolis, IN and other States.
ПослідовнийТелефоннийВідеодистанційнийChinese (Mandarin) на АнглійськаАнглійська на Chinese (Mandarin)
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 5IllinoisIndianaKentuckyMichiganOhio
ТайванськаШтатів: 5IllinoisIndianaKentuckyMichiganOhio

Bingxia Y.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Chinese (Mandarin) на Англійська, Англійська на Chinese (Mandarin), Французька на Англійська, та Французька на Каталонська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

I work as a translator, interpreter, and typesetter across Chinese, English, French, and Catalan. My practice spans business, legal, marketing, telecommunications, consumer electronics, gaming, finance, social sciences, and textiles. I deliver consecutive and simultaneous interpretation on site, by phone, and via video remote, and I handle translation and desktop publishing for print and digital media. My background includes agency projects, editorial work for newspapers and magazines, and the translation of two published books. I specialize in news, marketing, and legal content and hold an advanced interpretation certificate, the highest-ranked professional credential in China. I also bring strong reading, writing, and translation skills in French, supported by collegiate study.
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийChinese (Mandarin) на АнглійськаАнглійська на Chinese (Mandarin)

Jane G.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами Англійська на Chinese (Cantonese), Chinese (Mandarin) на Англійська, та Сичуаньська на Англійська. Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

I interpret from English into Chinese (Cantonese), from Chinese (Mandarin) into English, and from Szechuan into English across consecutive, simultaneous, on-site, telephone, and video remote settings. My work spans legal proceedings including asylum interviews, EOIR hearings, family court matters, civil negligence cases, and Department of Labor commission testimonies. I also support medical appointments, clinical consultations, and business negotiations for clients in banking, insurance, real estate, and media. Additional experience includes event liaison interpreting for international sports delegations and environmental conferences. I hold a certificate in Chinese and English interpretation and translation, with academic background in communications and paralegal studies focused on family law.
ПослідовнийСинхроннийТелефоннийВідеодистанційнийАнглійська на Chinese (Cantonese)Chinese (Mandarin) на Англійська
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 5ArkansasLouisianaNew MexicoOklahomaTexas
СичуаньськаШтатів: 5ArkansasLouisianaNew MexicoOklahomaTexas

Adrian M.

Китайська Усний перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами Chinese (Mandarin) на Англійська та Англійська на Chinese (Mandarin). Доступно Телефонний та Відеодистанційний.

I am a Chinese interpreter specializing in consecutive interpretation for medical appointments, home visits, community workshops, public school systems, in-home therapy sessions, USCIS assignments, and court cases. My practice includes extensive work as a Video Remote Interpreting (VRI) and Over-the-Phone Interpretation (OPI) provider across business and healthcare settings. I hold a Health Care Interpreter Certificate following 350 hours of formal training and have completed comprehensive online training in Interpreting in Immigration Court. As a member of the California Healthcare Interpreting Association and the National Language Service Corps, I bring a compassionate, focused approach to assisting limited English proficiency families and professionals.
ПослідовнийТелефоннийВідеодистанційнийChinese (Mandarin) на АнглійськаАнглійська на Chinese (Mandarin)
Зони обслуговування
КитайськаШтатів: 4ArizonaCaliforniaNevadaOregon

Типові замовлення усного перекладу (Китайська) у штаті North Dakota

Суд і право

Надання свідчень, слухання, арбітраж і зустрічі адвоката з клієнтом по всьому штату North Dakota.

Медичні прийоми

Відвідування лікарень, незалежні медичні огляди та сеанси терапії.

Ділові зустрічі

Переговори, виїзди на об’єкти, тренінги та конференції з партнерами, які говорять мовою Китайська.

Імміграційні співбесіди

Співбесіди USCIS, процедури надання притулку та консульські прийоми.

Школи та засідання IEP

Зустрічі батьків з учителями, засідання IEP і 504, слухання шкільних округів.

Відео та телефон (VRI/OPI)

Дистанційний переклад на вимогу, коли очний перекладач (Китайська) не потрібен.

Китайська в інших штатах

Де ще ми покриваємо Китайська

Усні перекладачі (Китайська) доступні в усіх 50 штатах — очно, за відео й телефоном — з тією ж мережею, що й у штаті North Dakota. Перейдіть до перекладачів (Китайська) в іншому штаті:

Інші мови у штаті North Dakota

усні перекладачі штату North Dakota: інші мови

Окрім мови Китайська, суди, клініки та компанії штату North Dakota бронюють наших перекладачів понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату North Dakota:

01Як замовити усного перекладача (Китайська) у штаті North Dakota?

Запросіть розрахунок вартості, вказавши дату, місце та формат заходу. Ми підберемо кваліфікованого усного перекладача (Китайська) — очно в будь-якій точці штату North Dakota або дистанційно за відео чи телефоном.

02Чи мають ваші усні перекладачі (Китайська) судову кваліфікацію?

Багато усних перекладачів (Китайська) у нашій мережі сертифіковані судами або зареєстровані в судових системах штатів. Повідомте нам формат заходу, і ми призначимо перекладача з відповідними кваліфікаціями.

03Скільки коштує усний перекладач (Китайська) у штаті North Dakota?

Ставки залежать від формату, тривалості та режиму (очно, відео чи телефон). Очні замовлення зазвичай передбачають мінімум дві години; дистанційний переклад оплачується за нижчими погодинними ставками.

04Чи можна отримати усного перекладача (Китайська) у стислий термін?

Часто так. Переклад за відео й телефоном нерідко можна організувати того самого дня, а очне покриття залежить від доступності перекладачів поблизу вашого розташування в штаті North Dakota.

05Чи надаєте ви перекладачів (Китайська) за межами великих міст штату North Dakota?

Так. Очне покриття найщільніше навколо великих агломерацій, а відео- (VRI) і телефонний (OPI) переклад забезпечує те саме покриття (Китайська) у кожному окрузі штату North Dakota.

06Які формати найчастіше обслуговують ваші перекладачі (Китайська) у штаті North Dakota?

Найбільший обсяг припадає на судові слухання та надання свідчень, медичні прийоми, співбесіди USCIS, засідання IEP та ділові переговори по всьому штату North Dakota.