North Dakota

Тві Акан Письмові перекладачі в North Dakota

Перегляньте 7 Тві Акан письмові перекладачі, доступних у North Dakota, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен переклад Тві Акан для документів, юридичних матеріалів чи бізнес-текстів у North Dakota? Для запитів у районі Fargo, Bismarck, Grand Forks ми передаємо проєкт перевіреним лінгвістам і готуємо його для офісу, суду, навчального закладу або команди, що його розглядатиме.

Тві Акан у штаті North Dakota

Куди потрапляють переклади (Тві Акан) у штаті North Dakota

Від Fargo, Bismarck, Grand Forks до решти штату North Dakota замовлення на переклад (Тві Акан) зосереджені навколо імміграційних документів, судових матеріалів, академічних документів і корпоративних угод. Ми звіряємо кожен документ з установою-отримувачем — USCIS, суди, DMV чи ліцензійна комісія — щоб він пройшов перевірку з першого разу.

Кожен переклад (Тві Акан) виконує професійний перекладач-людина, після чого його перевіряють на точність, оформлення й термінологію. Сертифіковані переклади містять підписану заяву про точність, а нотаріальне засвідчення доступне, якщо цього вимагає установа-отримувач.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Тві Акан) немає у списку в штаті North Dakota, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату North Dakota, які ми обслуговуємоFargoBismarckGrand Forks
Куди подається ця робота

Установи штату North Dakota, що приймають наші переклади (Тві Акан)

Кожна доставка перекладу (Тві Акан) у штаті North Dakota звіряється з фактичним отримувачем — сертифікація й оформлення відповідають місцю подання документа.

Офіси USCIS

  • USCIS Saint Paul Field Office (ND primary)

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D. North Dakota
  • North Dakota Supreme Court

Типові подання у штаті

  • North Dakota Vital Records
  • North Dakota Board of Medicine credentialing
Як це працює у штаті North Dakota

Переклад (Тві Акан) крок за кроком

Кожне подання (Тві Акан) у штаті North Dakota реєструється, перекладається, перевіряється й сертифікується за правилами установи-отримувача.

1

Завантаження

Надішліть документи (Тві Акан), вказавши термін та установу-отримувача — USCIS, суд, DMV чи університет.

2

Підбір лінгвіста

Профільний перекладач (Тві Акан) призначається, як правило, протягом години.

3

Перевірка та сертифікація

Перевірка другим лінгвістом, потім підписана заява про точність відповідно до вимог штату North Dakota.

4

Доставка

PDF зі збереженим форматуванням доставляється в електронному вигляді — стандарт 24 години для коротких документів, доступна термінова опція.

Mr. Nana A.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

My bilingual upbringing in Kumasi gave me native fluency in Twi Akan, and my subsequent training in the U.S. equipped me to work as a professional translator across multiple specialized fields.

I provide over-the-phone and video remote translation as a certified Twi Akan translator, supporting hospitals, courts, insurance companies, and government agencies with on-demand professional Twi Akan translation services available on short notice.

My approach combines linguistic precision with genuine cultural competence — I do not just convert words between Twi Akan and English, I ensure the full meaning and intent are preserved.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Mr. Osei T.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

A former educator from Ghana, I transitioned into full-time Twi Akan translation after 17 years of teaching, bringing strong communication skills and cultural sensitivity to every assignment.

Specializing in corporate and business translation, I provide professional Twi Akan translation services for multinational companies, covering board meetings, earnings calls, contract negotiations, and internal communications between English and Twi Akan-speaking teams.

I am an ATA-certified Twi Akan translator and active member of the American Translators Association, committed to the highest ethical and professional standards in every translation assignment.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Mr. Kojo F.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

Life in Ghana prepared me with fluency in Twi Akan; life in America showed me how desperately that skill is needed — so I became a professional translator.

Conference and event translation is my specialty — I provide simultaneous interpretation in Twi Akan for international summits, academic conferences, and large-scale corporate events. I am equally skilled in consecutive interpretation for smaller, high-stakes diplomatic and business settings.

Continuously investing in professional development, I regularly attend translation industry conferences and workshops to refine my skills as a certified Twi Akan translator.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Ms. Adwoa A.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

Language has always been central to my identity — born in Kumasi, Ghana, I spoke Twi Akan before I could write, and today I channel that foundation into my work as a translator.

I specialize in legal translation, providing professional Twi Akan translation services for depositions, court hearings, immigration proceedings, and asylum interviews. My expertise covers both Twi Akan to English and English to Twi Akan across civil, criminal, and family court matters.

I carry professional liability insurance, maintain strict confidentiality protocols, and treat every Twi Akan translation assignment — large or small — with the same level of professionalism.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Ms. Abena M.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

Studying at University of Ghana gave me the formal training, but it was growing up bilingual in Accra, Ghana, that gave me the instinct and cultural fluency I rely on every day as a Twi Akan translator.

I deliver professional Twi Akan translation services for the pharmaceutical and life sciences industry, including clinical trial documentation, regulatory submissions, patient information leaflets, and informed consent forms. Every translation undergoes rigorous quality assurance for accuracy and compliance.

As a member of the National Association of Judiciary Interpreters and Translators (NAJIT), I adhere to a strict code of ethics and deliver certified Twi Akan translation of the highest caliber.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Mr. Kwame A.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

I arrived in the United States from Accra, Ghana, speaking only Twi Akan, and that experience ignited a lifelong commitment to helping others overcome language barriers as a certified translator.

My professional Twi Akan translation services focus on the energy and environmental sector, including environmental impact assessments, drilling reports, regulatory compliance documents, and safety training materials between English and Twi Akan.

I hold a sworn translator designation recognized by consulates and embassies, enabling me to provide notarized Twi Akan translation accepted internationally.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Mr. Yeboah K.

Тві Акан Письмовий перекладач · North Dakota

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Twi Akan та Twi Akan into English.

Educated at Kwame Nkrumah University, I specialized in applied linguistics with a focus on Twi Akan, and have since accumulated 24 years of hands-on translation experience.

My area of expertise is financial and banking translation — I translate annual reports, audit findings, compliance documents, and investment prospectuses between Twi Akan and English. Clients rely on my professional Twi Akan translation services when accuracy and confidentiality are non-negotiable.

Every document I produce as a certified Twi Akan translator includes a signed certification statement and is accepted by courts, USCIS, and academic institutions nationwide.

English into Twi AkanTwi Akan into English

Типові проєкти письмового перекладу (Тві Акан) у штаті North Dakota

Юридичні та судові документи

Договори, судові рішення, довіреності та докази, перекладені для судів штату North Dakota.

Імміграція та USCIS

Свідоцтва про народження і шлюб, дипломи та супровідні документи із сертифікацією для USCIS.

Медичні документи

Історії хвороби, виписки та клінічні звіти, перекладені з коректною термінологією.

Бізнес і корпоративні матеріали

Угоди, фінансова звітність, кадрові політики та маркетингові матеріали для ринків, де говорять мовою Тві Акан.

Академічні документи

Дипломи, транскрипти й оцінювання, оформлені для університетів і ліцензійних комісій.

Техніка та посібники

Посібники користувача, документація з безпеки та специфікації в перекладі профільних лінгвістів.

Тві Акан в інших штатах

Де ще ми покриваємо Тві Акан

Сертифікований переклад (Тві Акан) доставляється по всій країні з тією ж сертифікацією і термінами, що й у штаті North Dakota. Перегляньте перекладачів (Тві Акан) в іншому штаті:

Інші мови у штаті North Dakota

письмові перекладачі штату North Dakota: інші мови

Окрім мови Тві Акан, клієнти у штаті North Dakota довіряють нам сертифікований переклад понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату North Dakota:

01Як отримати сертифікований переклад (Тві Акан) у штаті North Dakota?

Завантажте документ через нашу форму розрахунку вартості. Професійний перекладач (Тві Акан) виконає переклад, і ми доставимо його з підписаною сертифікаційною заявою, яку приймають USCIS, суди та університети штату North Dakota.

02Чи приймає USCIS ваші переклади (Тві Акан)?

Так. Кожен сертифікований переклад (Тві Акан) містить заяву про точність, що відповідає вимогам USCIS. За потреби установи-отримувача ми також організуємо нотаріальне засвідчення.

03Скільки коштує переклад документів (Тві Акан)?

Вартість залежить від обсягу документа, мовної пари та термінів. Більшість стандартних документів, як-от свідоцтва про народження, оцінюється за фіксованою посторінковою ставкою — завантажте файл для миттєвого розрахунку.

04Як швидко я отримаю переклад (Тві Акан) у штаті North Dakota?

Стандартні документи обсягом одна-дві сторінки зазвичай доставляються протягом 24 годин. Доступні термінові варіанти, і все оформлюється онлайн — відвідувати офіс не потрібно.

05Чи перекладаєте ви документи (Тві Акан) для судів штату North Dakota?

Так. Сертифіковані переклади (Тві Акан) готуються для судів штату та федеральних судів у North Dakota, з оформленням, що зберігає відповідність додатків, печаток і штампів оригіналу.

06Чи можна нотаріально засвідчити переклад (Тві Акан) у штаті North Dakota?

Так. Якщо установа-отримувач у штаті North Dakota вимагає нотаріального засвідчення, ми організуємо його разом із підписаною сертифікацією — усе оформлюється дистанційно й доставляється в електронному вигляді.