New York

Африкаанс Письмові перекладачі в New York

Перегляньте 6 Африкаанс письмові перекладачі, доступних у New York, з нашої мережі з 2,250 лінгвістів по всій країні.

Потрібен переклад Африкаанс для документів, юридичних матеріалів чи бізнес-текстів у New York? Для запитів у районі New York City, Buffalo, Rochester, Albany ми передаємо проєкт перевіреним лінгвістам і готуємо його для офісу, суду, навчального закладу або команди, що його розглядатиме.

Африкаанс у штаті New York

Куди потрапляють переклади (Африкаанс) у штаті New York

Попит на переклад (Африкаанс) у штаті New York охоплює імміграційні документи, судові матеріали, медичні записи та комерційні договори. Організаціям у New York City, Buffalo, Rochester, Albany регулярно потрібен сертифікований переклад документів (Африкаанс), який приймають USCIS, суди штату, університети та ліцензійні комісії.

Кожен переклад (Африкаанс) виконує професійний перекладач-людина, після чого його перевіряють на точність, оформлення й термінологію. Сертифіковані переклади містять підписану заяву про точність, а нотаріальне засвідчення доступне, якщо цього вимагає установа-отримувач.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Африкаанс) немає у списку в штаті New York, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату New York, які ми обслуговуємоNew York CityBuffaloRochesterAlbany
Куди подається ця робота

Установи штату New York, що приймають наші переклади (Африкаанс)

Кожна доставка перекладу (Африкаанс) у штаті New York звіряється з фактичним отримувачем — сертифікація й оформлення відповідають місцю подання документа.

Офіси USCIS

  • USCIS New York City Field Office
  • USCIS Brooklyn Field Office
  • USCIS Queens Field Office
  • USCIS Long Island Field Office
  • USCIS Buffalo Field Office
  • USCIS Albany Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · S.D. / E.D. / N.D. / W.D. New York
  • New York Court of Appeals
  • New York County Supreme Court

Типові подання у штаті

  • NYC Department of Health and Mental Hygiene vital records
  • NYS Department of Education professional-license packets
  • New York Family Court and Housing Court filings
  • NY OATH and tenant-landlord hearings
  • NY Bar admission foreign-credential packets
Як це працює у штаті New York

Переклад (Африкаанс) крок за кроком

Кожне подання (Африкаанс) у штаті New York реєструється, перекладається, перевіряється й сертифікується за правилами установи-отримувача.

1

Завантаження

Надішліть документи (Африкаанс), вказавши термін та установу-отримувача — USCIS, суд, DMV чи університет.

2

Підбір лінгвіста

Профільний перекладач (Африкаанс) призначається, як правило, протягом години.

3

Перевірка та сертифікація

Перевірка другим лінгвістом, потім підписана заява про точність відповідно до вимог штату New York.

4

Доставка

PDF зі збереженим форматуванням доставляється в електронному вигляді — стандарт 24 години для коротких документів, доступна термінова опція.

Tim A.

Африкаанс Письмовий перекладач · New York

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Африкаанс на Англійська та Англійська на Африкаанс.

I have 20+ years experience specializing in translations to/from all of the official languages of the Republic of South Africa.
Африкаанс на АнглійськаАнглійська на Африкаанс
Зони обслуговування
АфрикаансШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont
КосаШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont

Michael K.

Африкаанс Письмовий перекладач · New York

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Африкаанс на Англійська.

I am open to any field which would allow me to aid South African speaking individuals requiring someone to write, proofread or prepare professional letters, documents or forms relating to legal, educational, or any other matters of civil or government nature.
Африкаанс на Англійська
Зони обслуговування
АфрикаансШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont

Francisca C.

Африкаанс Письмовий перекладач · New York

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Англійська на Африкаанс.

Although my career mainly focused on Human Resources and Labor Law in South Africa, I translated Policies and Procedures, Contracts and many other legal documents from English to Afrikaans or Afrikaans to English. I have translated from English and / or Afrikaans to African languages (Xhosa, Zulu, Sotho), although this is not my strongest trait. I am a perfectionist and deliver high quality work. Due to my working history I understand the importance of meeting deadlines.
Англійська на Африкаанс
Зони обслуговування
АфрикаансШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont

Corine V.

Африкаанс Письмовий перекладач · New York

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Англійська на Нідерландська, Німецька на Англійська, Фламандська на Англійська, та Африкаанс на Англійська.

During the past twenty years as a translator, interpreter, proofreader and voice over specialist,I have worked on many different projects. Therefore I have experience in a variety of fields. I am available on short notice.
Англійська на НідерландськаНімецька на Англійська
Зони обслуговування
АфрикаансШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont
НідерландськаШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont
НімецькаШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont
ФламандськаШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont

Denise C.

Африкаанс Письмовий перекладач · New York

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Африкаанс на Англійська та Англійська на Африкаанс.

Born and raised in South Africa, English is my native language, but I am also fluent in Afrikaans. We had to study Afrikaans as a second language throughout our school career. I also studied latin for five years in secondary school. Having graduated high school from Rhenish Girls\\' High in Stellenbosch, I went on to obtain my B.Com degree with majors in Information Systems, Accounting and Investment Managment, for which I studied two years at Stellenbosch University and two years at Randse Afrikaanse Universiteit (known as the University of Johannesburg today). Both were Afrikaans medium universities,and my friendship and extended family base is a good mix of English and Afrikaans speakers, so I feel I am well equipped to do translation work.
Африкаанс на АнглійськаАнглійська на Африкаанс
Зони обслуговування
АфрикаансШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont

Marga J.

Африкаанс Письмовий перекладач · New York

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Англійська на Африкаанс та Африкаанс на Англійська.

I am totally bilingual (Afrikaans and English) and have more than 12 years experience in translating, copy-editing and proofreading. I believe in ensuring that the product delivered to the client is the culmination of effort, time, research, knowledge and experience. I believe in adhering to deadlines and communicating with clients throughout the process to keep them informed.
Англійська на АфрикаансАфрикаанс на Англійська
Зони обслуговування
АфрикаансШтатів: 5ConnecticutMassachusettsNew JerseyPennsylvaniaVermont

Типові проєкти письмового перекладу (Африкаанс) у штаті New York

Юридичні та судові документи

Договори, судові рішення, довіреності та докази, перекладені для судів штату New York.

Імміграція та USCIS

Свідоцтва про народження і шлюб, дипломи та супровідні документи із сертифікацією для USCIS.

Медичні документи

Історії хвороби, виписки та клінічні звіти, перекладені з коректною термінологією.

Бізнес і корпоративні матеріали

Угоди, фінансова звітність, кадрові політики та маркетингові матеріали для ринків, де говорять мовою Африкаанс.

Академічні документи

Дипломи, транскрипти й оцінювання, оформлені для університетів і ліцензійних комісій.

Техніка та посібники

Посібники користувача, документація з безпеки та специфікації в перекладі профільних лінгвістів.

Африкаанс в інших штатах

Де ще ми покриваємо Африкаанс

Сертифікований переклад (Африкаанс) доставляється по всій країні з тією ж сертифікацією і термінами, що й у штаті New York. Перегляньте перекладачів (Африкаанс) в іншому штаті:

Інші мови у штаті New York

письмові перекладачі штату New York: інші мови

Окрім мови Африкаанс, клієнти у штаті New York довіряють нам сертифікований переклад понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату New York:

01Як отримати сертифікований переклад (Африкаанс) у штаті New York?

Завантажте документ через нашу форму розрахунку вартості. Професійний перекладач (Африкаанс) виконає переклад, і ми доставимо його з підписаною сертифікаційною заявою, яку приймають USCIS, суди та університети штату New York.

02Чи приймає USCIS ваші переклади (Африкаанс)?

Так. Кожен сертифікований переклад (Африкаанс) містить заяву про точність, що відповідає вимогам USCIS. За потреби установи-отримувача ми також організуємо нотаріальне засвідчення.

03Скільки коштує переклад документів (Африкаанс)?

Вартість залежить від обсягу документа, мовної пари та термінів. Більшість стандартних документів, як-от свідоцтва про народження, оцінюється за фіксованою посторінковою ставкою — завантажте файл для миттєвого розрахунку.

04Як швидко я отримаю переклад (Африкаанс) у штаті New York?

Стандартні документи обсягом одна-дві сторінки зазвичай доставляються протягом 24 годин. Доступні термінові варіанти, і все оформлюється онлайн — відвідувати офіс не потрібно.

05Чи перекладаєте ви документи (Африкаанс) для судів штату New York?

Так. Сертифіковані переклади (Африкаанс) готуються для судів штату та федеральних судів у New York, з оформленням, що зберігає відповідність додатків, печаток і штампів оригіналу.

06Чи можна нотаріально засвідчити переклад (Африкаанс) у штаті New York?

Так. Якщо установа-отримувач у штаті New York вимагає нотаріального засвідчення, ми організуємо його разом із підписаною сертифікацією — усе оформлюється дистанційно й доставляється в електронному вигляді.