North Carolina

Гельська Письмові перекладачі в North Carolina

Перегляньте 7 Гельська письмові перекладачі, доступних у North Carolina, з нашої мережі з 2,251 лінгвістів по всій країні.

Потрібен переклад Гельська для документів, юридичних матеріалів чи бізнес-текстів у North Carolina? Для запитів у районі Charlotte, Raleigh, Greensboro ми передаємо проєкт перевіреним лінгвістам і готуємо його для офісу, суду, навчального закладу або команди, що його розглядатиме.

Гельська у штаті North Carolina

Куди потрапляють переклади (Гельська) у штаті North Carolina

Попит на переклад (Гельська) у штаті North Carolina охоплює імміграційні документи, судові матеріали, медичні записи та комерційні договори. Організаціям у Charlotte, Raleigh, Greensboro регулярно потрібен сертифікований переклад документів (Гельська), який приймають USCIS, суди штату, університети та ліцензійні комісії.

Кожен переклад (Гельська) виконує професійний перекладач-людина, після чого його перевіряють на точність, оформлення й термінологію. Сертифіковані переклади містять підписану заяву про точність, а нотаріальне засвідчення доступне, якщо цього вимагає установа-отримувач.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Гельська) немає у списку в штаті North Carolina, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату North Carolina, які ми обслуговуємоCharlotteRaleighGreensboro
Куди подається ця робота

Установи штату North Carolina, що приймають наші переклади (Гельська)

Кожна доставка перекладу (Гельська) у штаті North Carolina звіряється з фактичним отримувачем — сертифікація й оформлення відповідають місцю подання документа.

Офіси USCIS

  • USCIS Charlotte Field Office
  • USCIS Raleigh-Durham Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · E.D. / M.D. / W.D. North Carolina
  • North Carolina Supreme Court

Типові подання у штаті

  • North Carolina Vital Records
  • North Carolina Medical Board credentialing
  • Mecklenburg and Wake County Superior Court filings
Як це працює у штаті North Carolina

Переклад (Гельська) крок за кроком

Кожне подання (Гельська) у штаті North Carolina реєструється, перекладається, перевіряється й сертифікується за правилами установи-отримувача.

1

Завантаження

Надішліть документи (Гельська), вказавши термін та установу-отримувача — USCIS, суд, DMV чи університет.

2

Підбір лінгвіста

Профільний перекладач (Гельська) призначається, як правило, протягом години.

3

Перевірка та сертифікація

Перевірка другим лінгвістом, потім підписана заява про точність відповідно до вимог штату North Carolina.

4

Доставка

PDF зі збереженим форматуванням доставляється в електронному вигляді — стандарт 24 години для коротких документів, доступна термінова опція.

Mr. Liam K.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

My journey into Gaelic translation began at University of Edinburgh, where I earned my degree in linguistics and discovered a passion for bridging language barriers.

As a medical translator, I deliver HIPAA-compliant Gaelic translation for hospitals, mental health facilities, and outpatient clinics. My translation work spans patient intake, surgical consent, psychiatric evaluations, and end-of-life care discussions.

I am an ATA-certified Gaelic translator and active member of the American Translators Association, committed to the highest ethical and professional standards in every translation assignment.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Mr. Colm G.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

My bilingual upbringing in Dublin gave me native fluency in Gaelic, and my subsequent training in the U.S. equipped me to work as a professional translator across multiple specialized fields.

I offer professional Gaelic translation services specializing in document translation for legal, financial, and corporate clients. My work includes certified and notarized translations of contracts, patents, financial disclosures, and regulatory filings — all delivered with meticulous attention to detail.

Technology-proficient and detail-oriented, I utilize industry-standard CAT tools, terminology databases, and quality assurance processes to deliver consistent, professional Gaelic translation.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Mr. Sean O.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

Before becoming a professional translator, I spent years working in international trade between Ireland and the United States, which honed my Gaelic and English bilingual skills to a professional standard.

As a professional Gaelic translator, I focus on social services and nonprofit settings, providing translation for public benefits applications, domestic violence shelters, refugee resettlement organizations, and community health outreach programs serving Gaelic-speaking populations.

I am committed to quick turnaround times without sacrificing quality — my clients know they can count on me for accurate Gaelic translation even under tight deadlines.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Ms. Grainne Q.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

Raised between two cultures, I have spent 8 years refining my craft as a Gaelic translator, combining deep cultural knowledge with professional-grade linguistic accuracy.

I provide over-the-phone and video remote translation as a certified Gaelic translator, supporting hospitals, courts, insurance companies, and government agencies with on-demand professional Gaelic translation services available on short notice.

Clients consistently praise my reliability, cultural competence, and attention to detail — qualities I consider essential for any professional Gaelic translator.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Ms. Siobhan O.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

Life in Ireland prepared me with fluency in Gaelic; life in America showed me how desperately that skill is needed — so I became a professional translator.

My expertise lies in technical and engineering translation — I provide Gaelic to English and English to Gaelic translation of user manuals, safety data sheets, technical specifications, and engineering reports. Precision in terminology is the cornerstone of my professional Gaelic translation services.

I am a proud member of IMIA (International Medical Interpreters Association) and bring specialized expertise to every medical Gaelic translation assignment I undertake.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Ms. Maeve O.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

A former educator from Ireland, I transitioned into full-time Gaelic translation after 23 years of teaching, bringing strong communication skills and cultural sensitivity to every assignment.

My focus is medical translation — I work as a certified Gaelic translator in hospitals, clinics, and telehealth settings, ensuring HIPAA-compliant communication between healthcare providers and Gaelic-speaking patients. From informed consent to discharge instructions, accuracy saves lives.

I hold a sworn translator designation recognized by consulates and embassies, enabling me to provide notarized Gaelic translation accepted internationally.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Ms. Aisling M.

Гельська Письмовий перекладач · North Carolina

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами English into Gaelic та Gaelic into English.

I arrived in the United States from Edinburgh, Ireland, speaking only Gaelic, and that experience ignited a lifelong commitment to helping others overcome language barriers as a certified translator.

Specializing in simultaneous and consecutive interpretation, I serve as a certified Gaelic translator for high-profile legal proceedings, diplomatic meetings, and multilateral conferences. My professional Gaelic translation services are trusted by attorneys, judges, and executives alike.

I offer same-day and emergency Gaelic translation services, because I understand that language needs do not always follow a 9-to-5 schedule — my clients have my commitment around the clock.

English into GaelicGaelic into English
Зони обслуговування
ГельськаШтатів: 4GeorgiaSouth CarolinaTennesseeVirginia

Типові проєкти письмового перекладу (Гельська) у штаті North Carolina

Юридичні та судові документи

Договори, судові рішення, довіреності та докази, перекладені для судів штату North Carolina.

Імміграція та USCIS

Свідоцтва про народження і шлюб, дипломи та супровідні документи із сертифікацією для USCIS.

Медичні документи

Історії хвороби, виписки та клінічні звіти, перекладені з коректною термінологією.

Бізнес і корпоративні матеріали

Угоди, фінансова звітність, кадрові політики та маркетингові матеріали для ринків, де говорять мовою Гельська.

Академічні документи

Дипломи, транскрипти й оцінювання, оформлені для університетів і ліцензійних комісій.

Техніка та посібники

Посібники користувача, документація з безпеки та специфікації в перекладі профільних лінгвістів.

Гельська в інших штатах

Де ще ми покриваємо Гельська

Сертифікований переклад (Гельська) доставляється по всій країні з тією ж сертифікацією і термінами, що й у штаті North Carolina. Перегляньте перекладачів (Гельська) в іншому штаті:

Інші мови у штаті North Carolina

письмові перекладачі штату North Carolina: інші мови

Окрім мови Гельська, клієнти у штаті North Carolina довіряють нам сертифікований переклад понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату North Carolina:

01Як отримати сертифікований переклад (Гельська) у штаті North Carolina?

Завантажте документ через нашу форму розрахунку вартості. Професійний перекладач (Гельська) виконає переклад, і ми доставимо його з підписаною сертифікаційною заявою, яку приймають USCIS, суди та університети штату North Carolina.

02Чи приймає USCIS ваші переклади (Гельська)?

Так. Кожен сертифікований переклад (Гельська) містить заяву про точність, що відповідає вимогам USCIS. За потреби установи-отримувача ми також організуємо нотаріальне засвідчення.

03Скільки коштує переклад документів (Гельська)?

Вартість залежить від обсягу документа, мовної пари та термінів. Більшість стандартних документів, як-от свідоцтва про народження, оцінюється за фіксованою посторінковою ставкою — завантажте файл для миттєвого розрахунку.

04Як швидко я отримаю переклад (Гельська) у штаті North Carolina?

Стандартні документи обсягом одна-дві сторінки зазвичай доставляються протягом 24 годин. Доступні термінові варіанти, і все оформлюється онлайн — відвідувати офіс не потрібно.

05Чи перекладаєте ви документи (Гельська) для судів штату North Carolina?

Так. Сертифіковані переклади (Гельська) готуються для судів штату та федеральних судів у North Carolina, з оформленням, що зберігає відповідність додатків, печаток і штампів оригіналу.

06Чи можна нотаріально засвідчити переклад (Гельська) у штаті North Carolina?

Так. Якщо установа-отримувач у штаті North Carolina вимагає нотаріального засвідчення, ми організуємо його разом із підписаною сертифікацією — усе оформлюється дистанційно й доставляється в електронному вигляді.