District Of Columbia

Румунська Письмові перекладачі в District Of Columbia

Перегляньте 6 Румунська письмові перекладачі, доступних у District Of Columbia, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен переклад Румунська для документів, юридичних матеріалів чи бізнес-текстів у District Of Columbia? Для запитів у районі Washington ми передаємо проєкт перевіреним лінгвістам і готуємо його для офісу, суду, навчального закладу або команди, що його розглядатиме.

  • Від $24.95миттєвий розрахунок
  • ATAЧлен
  • Сертифікованіперекладачі
Румунська у штаті District Of Columbia

Куди потрапляють переклади (Румунська) у штаті District Of Columbia

Кожен документ (Румунська), який ми беремо в роботу в штаті District Of Columbia, зіставляється з його призначенням до початку перекладу. Найбільший попит припадає на акти цивільного стану для USCIS, судові подання, медичні записи та комерційні договори — із сертифікованою доставкою по всьому штату, від Washington до найменшого округу.

Кожен переклад (Румунська) виконує професійний перекладач-людина, після чого його перевіряють на точність, оформлення й термінологію. Сертифіковані переклади містять підписану заяву про точність, а нотаріальне засвідчення доступне, якщо цього вимагає установа-отримувач.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Румунська) немає у списку в штаті District Of Columbia, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату District Of Columbia, які ми обслуговуємоWashington
Куди подається ця робота

Установи штату District Of Columbia, що приймають наші переклади (Румунська)

Кожна доставка перекладу (Румунська) у штаті District Of Columbia звіряється з фактичним отримувачем — сертифікація й оформлення відповідають місцю подання документа.

Офіси USCIS

  • USCIS Washington Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · D.D.C.
  • D.C. Court of Appeals

Типові подання у штаті

  • DC Vital Records Division
  • DC Bar admission packets
  • Federal agency translations (State, Commerce, USTR)
Як це працює у штаті District Of Columbia

Переклад (Румунська) крок за кроком

Кожне подання (Румунська) у штаті District Of Columbia реєструється, перекладається, перевіряється й сертифікується за правилами установи-отримувача.

1

Завантаження

Надішліть документи (Румунська), вказавши термін та установу-отримувача — USCIS, суд, DMV чи університет.

2

Підбір лінгвіста

Профільний перекладач (Румунська) призначається, як правило, протягом години.

3

Перевірка та сертифікація

Перевірка другим лінгвістом, потім підписана заява про точність відповідно до вимог штату District Of Columbia.

4

Доставка

PDF зі збереженим форматуванням доставляється в електронному вигляді — стандарт 24 години для коротких документів, доступна термінова опція.

Tatiana C.

Румунська Письмовий перекладач · District Of Columbia

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Румунська на Англійська, Російська на Англійська, Англійська на Румунська, та Англійська на Російська.

Demonstrated achiever with exceptional knowledge of international cultures, teaching practices, translating and interpreting regulations. Skilled at learning new concepts quickly, working well under pressure, and communicating ideas clearly and effectively. Translation expertise in software localization, technology, web pages, financial, business and legal subjects. Accepts assignments of varying degrees of difficulty for local and international clients. Familiar with Trados 6.5 (always tries to benefit from translation memory). Can translate up to 2,500 words per day and is almost always available for last-second, rush projects.
Румунська на АнглійськаРосійська на Англійська
Зони обслуговування
РумунськаШтатів: 6KentuckyMarylandNorth CarolinaTennesseeVirginiaWest Virginia
РосійськаШтатів: 6KentuckyMarylandNorth CarolinaTennesseeVirginiaWest Virginia

Cecilia S.

Румунська Письмовий перекладач · District Of Columbia

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Румунська на Англійська та Англійська на Румунська.

Over 8 years of experience in freelance translation in the following areas: legal, medical, education, entertainment, technical, literature and linguistics, travel, marketing. Prompt Romanian court interpreting services. MVA MD approved translator/interpreter .
Румунська на АнглійськаАнглійська на Румунська
Зони обслуговування
РумунськаШтатів: 5DelawareMarylandPennsylvaniaVirginiaWest Virginia

Simona R.

Румунська Письмовий перекладач · District Of Columbia

Отримати пропозицію

Письмовий переклад.

Romanian Translator employed by the US Army, Joint Task Force East (JTF-E) during JTF-E’s Summer rotation in Romania. Duties were to translate for the US Army all documents from Romanian to English, which included: correspondence motions, briefs, reports, and agreements. Ensured that all deadlines were met and that quality of translation was exceptional. I also went out on missions with US personnel for on the spot translations as well interpreting at meetings with high-ranking officials.
Зони обслуговування
РумунськаШтатів: 6KentuckyMarylandNorth CarolinaTennesseeVirginiaWest Virginia

Adela F.

Румунська Письмовий перекладач · District Of Columbia

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Англійська на Румунська та Румунська на Англійська.

My native language is Romanian, but I have been in the United States attending school from an early age. Both my Romanian and my English are at a very proficient level.
Англійська на РумунськаРумунська на Англійська
Зони обслуговування
РумунськаШтатів: 6KentuckyMarylandNorth CarolinaTennesseeVirginiaWest Virginia

Gabriel M.

Румунська Письмовий перекладач · District Of Columbia

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Російська на Англійська, Румунська на Англійська, Англійська на Румунська, та Англійська на Російська.

I am native Russian/Romanian speaker from the Republic of Moldova (Eastern Europe). I have taught Russian and Romanian for over 8 years in the Republic of Moldova (Russian and Romanian are my mother-tongues since I’m from a multiethnic family) apart from my direct interpreter job–related duties within various American and international organizations like American Bar Association/Rule of Law Initiative-Moldova (ABA-ROLI Moldova), International Foundation for Elections Systems (IFES Moldova), SOROS Foundation, etc. I fluently speak English and I also have basic knowledge of French and Italian. I graduated from Bucharest State University (Romania), Faculty of Journalism and Communication Sciences, and have a bachelor degree. I also am the administrator of Leo Tolstoy web page of the largest Russian electronic library.
Російська на АнглійськаРумунська на Англійська
Зони обслуговування
РумунськаШтатів: 6KentuckyMarylandNorth CarolinaTennesseeVirginiaWest Virginia
РосійськаШтатів: 6KentuckyMarylandNorth CarolinaTennesseeVirginiaWest Virginia

Nicoleta G.

Румунська Письмовий перекладач · District Of Columbia

Отримати пропозицію

Письмовий переклад мовами Італійська на Англійська, Румунська на Англійська, Англійська на Італійська, та Англійська на Румунська.

Over 10 years of experience in freelance translation in the following areas: legal, medical, education, entertainment, technical, literature and linguistics, travel, marketing. Prompt Romanian and Italian court interpreting services.
Італійська на АнглійськаРумунська на Англійська
Зони обслуговування
РумунськаШтатів: 5DelawareMarylandPennsylvaniaVirginiaWest Virginia
ІталійськаШтатів: 5DelawareMarylandPennsylvaniaVirginiaWest Virginia

Типові проєкти письмового перекладу (Румунська) у штаті District Of Columbia

Юридичні та судові документи

Договори, судові рішення, довіреності та докази, перекладені для судів штату District Of Columbia.

Імміграція та USCIS

Свідоцтва про народження і шлюб, дипломи та супровідні документи із сертифікацією для USCIS.

Медичні документи

Історії хвороби, виписки та клінічні звіти, перекладені з коректною термінологією.

Бізнес і корпоративні матеріали

Угоди, фінансова звітність, кадрові політики та маркетингові матеріали для ринків, де говорять мовою Румунська.

Академічні документи

Дипломи, транскрипти й оцінювання, оформлені для університетів і ліцензійних комісій.

Техніка та посібники

Посібники користувача, документація з безпеки та специфікації в перекладі профільних лінгвістів.

Румунська в інших штатах

Де ще ми покриваємо Румунська

Сертифікований переклад (Румунська) доставляється по всій країні з тією ж сертифікацією і термінами, що й у штаті District Of Columbia. Перегляньте перекладачів (Румунська) в іншому штаті:

Інші мови у штаті District Of Columbia

письмові перекладачі штату District Of Columbia: інші мови

Окрім мови Румунська, клієнти у штаті District Of Columbia довіряють нам сертифікований переклад понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату District Of Columbia:

01Як отримати сертифікований переклад (Румунська) у штаті District Of Columbia?

Завантажте документ через нашу форму розрахунку вартості. Професійний перекладач (Румунська) виконає переклад, і ми доставимо його з підписаною сертифікаційною заявою, яку приймають USCIS, суди та університети штату District Of Columbia.

02Чи приймає USCIS ваші переклади (Румунська)?

Так. Кожен сертифікований переклад (Румунська) містить заяву про точність, що відповідає вимогам USCIS. За потреби установи-отримувача ми також організуємо нотаріальне засвідчення.

03Скільки коштує переклад документів (Румунська)?

Вартість залежить від обсягу документа, мовної пари та термінів. Більшість стандартних документів, як-от свідоцтва про народження, оцінюється за фіксованою посторінковою ставкою — завантажте файл для миттєвого розрахунку.

04Як швидко я отримаю переклад (Румунська) у штаті District Of Columbia?

Стандартні документи обсягом одна-дві сторінки зазвичай доставляються протягом 24 годин. Доступні термінові варіанти, і все оформлюється онлайн — відвідувати офіс не потрібно.

05Чи перекладаєте ви документи (Румунська) для судів штату District Of Columbia?

Так. Сертифіковані переклади (Румунська) готуються для судів штату та федеральних судів у District Of Columbia, з оформленням, що зберігає відповідність додатків, печаток і штампів оригіналу.

06Чи можна нотаріально засвідчити переклад (Румунська) у штаті District Of Columbia?

Так. Якщо установа-отримувач у штаті District Of Columbia вимагає нотаріального засвідчення, ми організуємо його разом із підписаною сертифікацією — усе оформлюється дистанційно й доставляється в електронному вигляді.