New York

Канхобаль Усні перекладачі в New York

Перегляньте 7 Канхобаль усні перекладачі, доступних у New York, з нашої мережі з 2,411 лінгвістів по всій країні.

Потрібен усний перекладач Канхобаль для депозиції, медичного прийому чи ділової зустрічі у New York? Для завдань у районі New York City, Buffalo, Rochester, Albany ми враховуємо формат, місце, тематику й терміни перед підбором перекладача.

Канхобаль у штаті New York

Де затребуваний усний переклад (Канхобаль) у штаті New York

Кожне призначення (Канхобаль) у штаті New York заздалегідь узгоджене з місцем проведення — судом, лікарнею, школою чи установою по інший бік столу. Найбільший попит припадає на юридичні, медичні та громадські формати, з перекладачами напоготові у New York City, Buffalo, Rochester, Albany.

Наші усні перекладачі (Канхобаль) працюють у послідовному та синхронному режимах — на місці або дистанційно за відеозв’язком (VRI) і телефоном (OPI). Багато з них мають судову кваліфікацію чи медичний досвід, і всі дотримуються суворих стандартів конфіденційності та етики перекладача.

Link Translations поєднує клієнтів із професійними лінгвістами з 1995 року. Якщо потрібного вам фахівця (Канхобаль) немає у списку в штаті New York, наша загальнонаціональна мережа та дистанційні формати дозволяють укомплектувати ваш проєкт, зазвичай протягом кількох годин.

Міста штату New York, які ми обслуговуємоNew York CityBuffaloRochesterAlbany
Куди подається ця робота

Установи штату New York, що бронюють наших перекладачів (Канхобаль)

Кожне бронювання (Канхобаль) у штаті New York узгоджується з місцем проведення — кваліфікація, регістр і режим відповідають формату зустрічі.

Офіси USCIS

  • USCIS New York City Field Office
  • USCIS Brooklyn Field Office
  • USCIS Queens Field Office
  • USCIS Long Island Field Office
  • USCIS Buffalo Field Office
  • USCIS Albany Field Office

Суди, з якими ми працюємо

  • U.S. District Court · S.D. / E.D. / N.D. / W.D. New York
  • New York Court of Appeals
  • New York County Supreme Court

Типові подання у штаті

  • NYC Department of Health and Mental Hygiene vital records
  • NYS Department of Education professional-license packets
  • New York Family Court and Housing Court filings
  • NY OATH and tenant-landlord hearings
  • NY Bar admission foreign-credential packets
Як це працює у штаті New York

Призначення перекладача (Канхобаль) крок за кроком

Кожне бронювання (Канхобаль) у штаті New York узгоджується з місцем і підтверджується до дня зустрічі — без імпровізацій.

1

Ваш запит

Повідомте місце, місто у штаті New York, дату, тривалість і мовну пару.

2

Підбір перекладача

Кваліфікований усний перекладач (Канхобаль) підбирається під формат — суд, медицина чи бізнес.

3

Сесія

Очно на вашому майданчику або дистанційно за відео (VRI) і телефоном (OPI) — з підтвердженням і підготовкою заздалегідь.

Mr. Miguel M.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Синхронний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

Coming from a family of translators and interpreters in Guatemala, I inherited both a love of language and a commitment to precision that defines my work as a Kanjobal interpreter.

I offer professional Kanjobal interpretation services in the manufacturing and supply chain sector, covering quality control documentation, ISO certifications, safety protocols, and vendor contracts. My technical fluency in both Kanjobal and English ensures nothing is lost in interpretation.

My commitment to the Kanjobal-speaking community goes beyond professional interpretation — I volunteer with local organizations to expand language access for underserved populations.

СинхроннийНа місціВідеодистанційнийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Ms. Rosa S.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

Originally from Guatemala, I relocated to the U.S. to attend University of San Carlos and have since dedicated over 16 years to professional Kanjobal interpretation services.

I am a certified Kanjobal interpreter with deep expertise in the insurance and workers' compensation sector. My services span recorded statements, independent medical examinations, and claims proceedings, delivering accurate Kanjobal interpretation services that withstand legal scrutiny.

My credentials include HIPAA compliance training, CCHI certification, and ongoing continuing education to stay current with best practices in professional Kanjobal interpretation.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Ms. Magdalena P.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці та Відеодистанційний.

My path to becoming a Kanjobal interpreter started unexpectedly — after years in the healthcare industry in Guatemala, I realized my true calling was helping people communicate across languages.

I am a certified Kanjobal interpreter specializing in family law and child welfare cases, providing interpretation for custody hearings, CPS investigations, adoption proceedings, and domestic violence cases. Sensitivity and accuracy define every assignment I accept.

Trained in trauma-informed interpretation, I bring sensitivity and composure to asylum interviews, domestic violence cases, and other high-emotion Kanjobal interpretation assignments.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Mr. Pedro A.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

As a first-generation immigrant from Santa Eulalia, Guatemala, I understand firsthand the importance of accurate Kanjobal interpretation, which is why I have devoted 6 years to this profession.

My focus is medical interpretation — I work as a certified Kanjobal interpreter in hospitals, clinics, and telehealth settings, ensuring HIPAA-compliant communication between healthcare providers and Kanjobal-speaking patients. From informed consent to discharge instructions, accuracy saves lives.

I am committed to quick turnaround times without sacrificing quality — my clients know they can count on me for accurate Kanjobal interpretation even under tight deadlines.

ПослідовнийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Mr. Mateo J.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці, Відеодистанційний, та Телефонний.

Born and raised in Guatemala City, Guatemala, I grew up speaking Kanjobal as my first language before immigrating to the United States, where I built a career as a professional interpreter.

My practice centers on immigration and asylum interpretation, where I serve as a certified Kanjobal interpreter for USCIS interviews, credible fear screenings, and immigration court proceedings. I understand the stakes involved and bring both precision and empathy to every Kanjobal to English assignment.

My approach combines linguistic precision with genuine cultural competence — I do not just convert words between Kanjobal and English, I ensure the full meaning and intent are preserved.

ПослідовнийСинхроннийНа місціВідеодистанційнийТелефоннийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Ms. Juana P.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Послідовний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці та Телефонний.

My journey into Kanjobal interpretation began at Rafael Landivar University, where I earned my degree in linguistics and discovered a passion for bridging language barriers.

I deliver professional Kanjobal interpretation services for the pharmaceutical and life sciences industry, including clinical trial documentation, regulatory submissions, patient information leaflets, and informed consent forms. Every interpretation undergoes rigorous quality assurance for accuracy and compliance.

Court-certified in multiple jurisdictions, I bring 10 years of proven accuracy to every Kanjobal interpretation engagement and maintain an impeccable professional record.

ПослідовнийНа місціТелефоннийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Mr. Francisco G.

Канхобаль Усний перекладач · New York

Отримати пропозицію

Послідовний та Синхронний усний переклад мовами English into Kanjobal та Kanjobal into English. Доступно На місці та Телефонний.

I was born in Guatemala City, Guatemala, and moved to the U.S. as a teenager — an experience that taught me the critical role a skilled Kanjobal interpreter plays in people's lives.

I provide over-the-phone and video remote interpretation as a certified Kanjobal interpreter, supporting hospitals, courts, insurance companies, and government agencies with on-demand professional Kanjobal interpretation services available on short notice.

Available for on-site, remote, and telephone Kanjobal interpretation assignments, I offer flexible scheduling to accommodate urgent and after-hours requests.

ПослідовнийСинхроннийНа місціТелефоннийEnglish into KanjobalKanjobal into English

Типові замовлення усного перекладу (Канхобаль) у штаті New York

Суд і право

Надання свідчень, слухання, арбітраж і зустрічі адвоката з клієнтом по всьому штату New York.

Медичні прийоми

Відвідування лікарень, незалежні медичні огляди та сеанси терапії.

Ділові зустрічі

Переговори, виїзди на об’єкти, тренінги та конференції з партнерами, які говорять мовою Канхобаль.

Імміграційні співбесіди

Співбесіди USCIS, процедури надання притулку та консульські прийоми.

Школи та засідання IEP

Зустрічі батьків з учителями, засідання IEP і 504, слухання шкільних округів.

Відео та телефон (VRI/OPI)

Дистанційний переклад на вимогу, коли очний перекладач (Канхобаль) не потрібен.

Канхобаль в інших штатах

Де ще ми покриваємо Канхобаль

Усні перекладачі (Канхобаль) доступні в усіх 50 штатах — очно, за відео й телефоном — з тією ж мережею, що й у штаті New York. Перейдіть до перекладачів (Канхобаль) в іншому штаті:

Інші мови у штаті New York

усні перекладачі штату New York: інші мови

Окрім мови Канхобаль, суди, клініки та компанії штату New York бронюють наших перекладачів понад 150 мовами. Перегляньте інших перекладачів штату New York:

01Як замовити усного перекладача (Канхобаль) у штаті New York?

Запросіть розрахунок вартості, вказавши дату, місце та формат заходу. Ми підберемо кваліфікованого усного перекладача (Канхобаль) — очно в будь-якій точці штату New York або дистанційно за відео чи телефоном.

02Чи мають ваші усні перекладачі (Канхобаль) судову кваліфікацію?

Багато усних перекладачів (Канхобаль) у нашій мережі сертифіковані судами або зареєстровані в судових системах штатів. Повідомте нам формат заходу, і ми призначимо перекладача з відповідними кваліфікаціями.

03Скільки коштує усний перекладач (Канхобаль) у штаті New York?

Ставки залежать від формату, тривалості та режиму (очно, відео чи телефон). Очні замовлення зазвичай передбачають мінімум дві години; дистанційний переклад оплачується за нижчими погодинними ставками.

04Чи можна отримати усного перекладача (Канхобаль) у стислий термін?

Часто так. Переклад за відео й телефоном нерідко можна організувати того самого дня, а очне покриття залежить від доступності перекладачів поблизу вашого розташування в штаті New York.

05Чи надаєте ви перекладачів (Канхобаль) за межами великих міст штату New York?

Так. Очне покриття найщільніше навколо великих агломерацій, а відео- (VRI) і телефонний (OPI) переклад забезпечує те саме покриття (Канхобаль) у кожному окрузі штату New York.

06Які формати найчастіше обслуговують ваші перекладачі (Канхобаль) у штаті New York?

Найбільший обсяг припадає на судові слухання та надання свідчень, медичні прийоми, співбесіди USCIS, засідання IEP та ділові переговори по всьому штату New York.