Rhode Island

Alman Tradiktè yo nan Rhode Island

Gade 17 Alman tradiktè yo disponib nan Rhode Island nan rezo 2,411 lengwis nou nan tout peyi a.

Bezwen tradiksyon Alman pou dokiman, depo legal, oswa materyèl biznis nan Rhode Island? Pou demann bò Providence, Warwick, Cranston, nou voye pwojè a bay lengwis verifye epi nou prepare li pou biwo, tribinal, lekòl, oswa ekip k ap revize li.

Alman nan Rhode Island

Ki kote tradiksyon Alman rive nan Rhode Island

Demann pou tradiksyon Alman nan Rhode Island kouvri dosye imigrasyon, dokiman tribinal, dosye medikal ak kontra biznis. Òganizasyon nan Providence, Warwick, Cranston regilyèman bezwen tradiksyon sètifye dokiman Alman ke USCIS, tribinal eta yo, inivèsite yo ak komisyon lisans yo aksepte.

Se yon tradiktè imen pwofesyonèl ki fè chak tradiksyon Alman, epi yo revize li pou presizyon, fòma ak tèminoloji. Tradiksyon sètifye yo gen yon deklarasyon egzaktitid ki siyen, epi notarizasyon disponib lè otorite k ap resevwa a mande li.

Link Translations ap konekte kliyan ak lengwis pwofesyonèl depi 1995. Si espesyalis Alman ou bezwen an pa nan lis la nan Rhode Island, rezo nasyonal nou an ak opsyon a distans yo pèmèt nou toujou jwenn moun pou pwojè ou a, anjeneral nan kèk èdtan.

Vil Rhode Island nou kouvriProvidenceWarwickCranston
Ki kote travay sa a ale

Enstitisyon Rhode Island ki resevwa tradiksyon Alman nou yo

Chak livrezon Alman nan Rhode Island aliyen ak moun k ap resevwa a toutbon — sètifikasyon ak fòma matche ak kote dokiman an ap fini.

Biwo USCIS

  • USCIS Providence Field Office

Tribinal nou travay avèk yo

  • U.S. District Court · D. Rhode Island
  • Rhode Island Supreme Court

Demach eta ki komen

  • RI Department of Health vital records
  • RI Board of Medical Licensure credentialing
Kijan sa mache nan Rhode Island

Tradiksyon Alman, etap pa etap

Chak dosye Alman nan Rhode Island anrejistre, tradui, revize epi sètifye dapre règ biwo k ap resevwa a.

1

Telechaje

Voye dokiman Alman ou yo ak delè a ak biwo k ap resevwa a — USCIS, tribinal, DMV oswa inivèsite.

2

Chwazi lengwis la

Yon tradiktè Alman ki espesyalize nan domèn nan asiyen, anjeneral nan mwens pase yon èdtan.

3

Revizyon ak sètifikasyon

Revizyon pa yon dezyèm lengwis, apre sa yon deklarasyon egzaktitid siyen ki konfòm ak egzijans Rhode Island.

4

Livrezon

PDF ak fòma konsève livre nimerikman — estanda 24 èdtan pou dokiman kout, opsyon ijan disponib.

Priyanka G.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Alman nan Anglè.

A Diligent German language expert having 5+ years’ experience of translation in fields like IT, Legal, insurance and automobile. A self motivated team player with excellent analytical, problem solving and communication skills. Always committed to quality and excellence.
Alman nan Anglè
Zòn sèvis
Alman2 etaConnecticutMassachusetts

Mollie H.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Alman nan Anglè.

I have over 5 years of experience working with a variety of texts and subject matters. My love of literature is what initially brought me into the world of translation and this love and respect for the clarity of the written word is what continues to drive me in this work. One of my main strengths lies in my belief that a translation must retain the meaning of the original text but must also sound natural in the target language and can therefore differ slightly in word choice and sentence structure.
Alman nan Anglè
Zòn sèvis
Alman2 etaConnecticutMassachusetts

John T.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Alman nan Anglè, Olandè nan Anglè, Fransè (Frans) nan Anglè, ak Anglè nan Alman.

I am an experienced, degree-qualified freelance translator. For more than 9 years, I\\'ve been working in various translation and documentation fields from German, Dutch.
Alman nan AnglèOlandè nan Anglè

Blanka O.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Tchèk, Alman nan Tchèk, Tchèk nan Anglè, ak Slovak nan Anglè.

I have many years of experience in the translation - interpreting business.
Anglè nan TchèkAlman nan Tchèk

Tamara W.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Alman nan Anglè.

My strengths are in contracts, writs, appeals, court documents, but I have also done patent infringement, compliance, and similar documents.
Alman nan Anglè

Petra I.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Bilgaryen, Alman nan Anglè, Ris nan Anglè, ak Bilgaryen nan Anglè.

I have experience in the area in education, energy (nuclear and solar energy), accounting, science, idioms and conversations.
Anglè nan BilgaryenAlman nan Anglè

Esther P.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Alman, Alman nan Anglè, Olandè nan Alman, ak Fransè (Frans) nan Alman.

I grew up in an international setting in Europe in a bilingual household. Therefore I have become acquainted with several languages, cultures and their respective characteristics. I am willing adapt to set expectations, to travel and to work weekends while delivering accurate translations on or before deadline.
Anglè nan AlmanAlman nan Anglè

Stina G.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Slovèn, Alman nan Slovèn, Alman nan Anglè, ak Kwoat nan Anglè.

Being Slovene and having studied Slavic Studies and American Studies in Berlin, Germany (B.A., at Humboldt-Universitat zu Berlin), I am fluent in written and spoken English, German, Slovene, and Bosnian/ Croatian/ Serbian (former "Serbocroatian"). In addition, I am able to translate and interpret from and into the above listed languages (with Slovene and English as best target languages), can proofread texts written in Slovene, teach English (as a foreign language), and am familiar with the histories and cultures of the USA, Germany, Middle Europe, and of the Balkans (I also lived in all of these areas for extended periods of time).
Anglè nan SlovènAlman nan Slovèn

Nina M.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Fransè (Frans) nan Anglè, Farsi nan Alman, Italyen nan Alman, ak Arab nan Anglè.

I can simultaneously interpret from any of the known languages into German, English, and Farsi. Translations can be done from any other languages into English and German.
Fransè (Frans) nan AnglèFarsi nan Alman

Rudolf V.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Kwoat nan Anglè, Bosnyen nan Anglè, Sèb (Laten) nan Anglè, ak Alman nan Anglè.

My experience includes 4 years living in Croatia, where, as the translation and interpretation coordinator for the European Community Monitor Mission, my responsibilities included translating a wide variety of general and specialized texts from Croatian into English and vice-versa, consecutive and escort interpreting, managing a 10-member translation team, editing, and proofreading. In addition, I developed and implemented interpreter role-play training scenarios and tested and trained all interpreter and translator candidates for the ECMM’s large roster of freelancers. I have also lived in Germany and studied business and economics (in German) as well as German language at the University of Kiel. As in-house technical documentation staff for a German-owned US company for 10 years, I have extensive experience translating technical specifications, operations manuals and research reports relating to industrial equipment, as well as advertising materials, financial and legal documents, and news articles.
Kwoat nan AnglèBosnyen nan Anglè

Jennifer M.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Alman ak Alman nan Anglè.

I am a native German speaker with a law degree from a British law school and speak English and German fluently. I rendered translations of high profile contracts from German into English during my internships with very prominent European and world-wide law firms. Due to mandatory translation courses at my English university I am skilled and careful at translating legal documents. These translation activities have made me very aware of the need for extreme accuracy and complete command of both languages. Through the advantage of being bilingual I am able to apply absolute diligence at coordinating, scheduling and submitting translations to the fullest satisfaction of Link's customers.
Anglè nan AlmanAlman nan Anglè

Paul H.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Fransè (Frans) nan Anglè ak Alman nan Anglè.

I am a retired academic psychiatrist with an extensive writing background, fluent in French and capable in German, with area knowledge in medicine, psychology, literature, philosophy and the social sciences.
Fransè (Frans) nan AnglèAlman nan Anglè

Corine V.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Olandè, Alman nan Anglè, Flamand nan Anglè, ak Afrikaans nan Anglè.

During the past twenty years as a translator, interpreter, proofreader and voice over specialist,I have worked on many different projects. Therefore I have experience in a variety of fields. I am available on short notice.
Anglè nan OlandèAlman nan Anglè

Verena B.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Anglè nan Alman, Alman nan Anglè, Anglè nan Endonezyen, ak Endonezyen nan Anglè.

Strong academic background, PhD. Translated literature texts from Indonesian into German (Indonesian short stories, published), copy wrote and translated the content of our project website from German into Indonesian, translated daily briefings from German into English while working as a marketing researcher, co-edited a volume on Indonesia's democratization in English (which included writing an academic article in English as well as proofreading and translating other author's papers), wrote my PhD thesis in English, etc.
Anglè nan AlmanAlman nan Anglè

Antonija Toni M.

Alman Tradiktè · Rhode Island

Jwenn yon Devis

Tradiksyon nan Bosnyen nan Anglè, Alman nan Anglè, Masedonyen nan Anglè, ak Sèb (Laten) nan Anglè.

20 years of experience in Croatian interpretation. I also provide translation and interpretation in German, Bosinian, Macedonian, and Serbian.
Bosnyen nan AnglèAlman nan Anglè

Pwojè tradiksyon Alman ki komen nan Rhode Island

Dokiman legal ak tribinal

Kontra, jijman, manda ak prèv tradui pou itilize nan tribinal Rhode Island.

Imigrasyon ak USCIS

Batistè, ak maryaj, diplòm ak dokiman sipò ak sètifikasyon pou USCIS.

Dosye medikal

Istwa pasyan, rezime egzeat ak rapò klinik tradui ak bon tèminoloji.

Biznis ak antrepriz

Akò, eta finansye, politik resous imen ak materyèl maketing pou mache kote yo pale Alman.

Kalifikasyon akademik

Diplòm, relve nòt ak evalyasyon fòmate pou inivèsite ak komisyon lisans.

Teknik ak manyèl

Gid itilizatè, dokiman sekirite ak espesifikasyon tradui pa lengwis ki espesyalize.

01Kijan pou mwen jwenn yon tradiksyon sètifye Alman nan Rhode Island?

Telechaje dokiman ou a nan fòm devis nou an. Yon tradiktè pwofesyonèl Alman fè tradiksyon an, epi nou livre li ak yon deklarasyon sètifikasyon siyen ke USCIS, tribinal ak inivèsite nan Rhode Island aksepte.

02Èske USCIS aksepte tradiksyon Alman nou yo?

Wi. Chak tradiksyon sètifye Alman gen yon deklarasyon egzaktitid ki satisfè egzijans USCIS. Nou kapab tou òganize notarizasyon lè biwo k ap resevwa a mande li.

03Konbyen tradiksyon dokiman Alman koute?

Pri a depann de longè dokiman an, pè lang lan ak delè a. Pifò dokiman estanda tankou batistè gen yon pri fiks pa paj; telechaje fichye ou a pou yon devis enstantane.

04Kilè mwen ka resevwa tradiksyon Alman mwen an nan Rhode Island?

Dokiman estanda youn a de paj anjeneral livre nan 24 èdtan. Gen opsyon ijan disponib, epi tout bagay fèt sou entènèt, kidonk ou pa bezwen ale nan yon biwo.

05Èske nou tradui dokiman Alman pou tribinal Rhode Island yo?

Wi. Tradiksyon sètifye Alman yo prepare pou tribinal eta ak federal nan Rhode Island, ak yon fòma ki kenbe prèv, so ak tenm aliyen ak orijinal la.

06Èske nou ka notarye yon tradiksyon Alman nan Rhode Island?

Wi. Lè biwo k ap resevwa a nan Rhode Island mande notarizasyon, nou òganize li ansanm ak sètifikasyon siyen an — tout bagay fèt a distans epi livre nimerikman.